Пакеты с вашим логотипом

 Быстро!
 Качественно!
 В срок!

Точное соблюдение сроков
Изготовим любые тиражи
Вернем 110% стоимости, если не понравится качество
Особые условия доставки для г.киева
Главная

->

Статьи

->

Пакети ПВТ з логотипом

Пакети ПВТ з логотипом

Пакети ПВТ з логотипомДля фасування, зберігання і реалізації харчових та нехарчових товарів досить широко застосовуються поліетиленові пакети. Вони незамінні в різних торгових точках, де продають продукти харчування, одяг, взуття, різноманітні сувеніри, подарунки і багато інших виробів. Найпопулярніші з них - це пакети з ПВТ-плівки​. Такий вид упаковки є досить міцним, приємним на вигляд, тому дуже зручний для масового друку зображень і рекламних текстів або нанесення логотипу фірми-замовника.

Пакети ПВТ з логотипом, виготовлені на нашому виробництві, мають високу якість, а також мають перевагу багаторазового використання. Вони бувають різної щільності: при щільності від 80 мікрон і вище вони мають хорошу міцність, а також можуть застосовуватися в якості подарункової упаковки на акціях і самих різноманітних заходах.

Пакети банан ПВТ з друком логотипу

В даний час послуга з виготовлення пакетів з нанесенням логотипу користується великою популярністю. А пов'язано це з тим, що дана продукція, незважаючи на свою демократичну вартість, є ефективним рекламним інструментом. Існує безліч варіантів виготовлення пакетів ПВТ з логотипом, але найбільш популярні – пакети банан.

У нашій компанії ці фірмові поліетиленові кульки виготовляються оптом. Вони виготовляються зі спеціальним отвором по верхньому краю в центрі виробів. Вирубні ручки можуть бути неукріпленими і укріпленими. Останні представлені в декількох модифікаціях, які обирають залежно від необхідного способу укріплення.

Варто відзначити, що наші фахівці готові виготовити пакети з логотипом: фірмові, рекламні, подарункові та будь-які інші. При цьому наш досвід і професіоналізм дозволяє справлятися навіть із складними технічними завданнями, що надходять від наших численних клієнтів, при виготовленні пакетів з логотипом.

Продукція, що надходить до клієнтів з цехів «Імпласт» має відмінні експлуатаційні характеристики. Як велика, так і маленька за розмірами продукція у нас відрізняється достатнім ступенем міцності і надійності. Наші пакети банан з логотипом мають сучасний дизайн. В якості мобільного рекламного інструменту вони привертають увагу споживачів.

Друк на пакетах ПВТ у нас коштує недорого, а продукція виглядає дуже красиво.

Ціна на пакети ПВТ з логотипом

Флексодрук, що використовується нашими фахівцями на виробництві, - це найбільш вигідний за продуктивністю та ціною спосіб створення барвистої і якісної пакувальної рекламної продукції.

Замовити пакети з логотипомза найбільш вигідною ціною можна в тому випадку, якщо:

вироби будуть мають стандартні розміри;

ви віддаєте перевагу на користь класичних білих пакетів;

для вас буде досить, якщо буде здійснено друк одноколірного зображення.

Втім, ви також завжди можете у нас зробити замовлення пакетів з логотипом, навіть в тому випадку, якщо вони мають незвичайне колірне рішення або нестандартні розміри. Так, наприклад, особливою популярністю сьогодні користуються вироби золотого і срібного відтінків.

Вартість друку на пакетах багато в чому визначається тиражем, який ви замовляєте. Чим він більший, тим, відповідно, нижче кінцева вартість кожного виробу. Також на ціну на пакетів з логотипом впливає необхідність додаткових опцій, наприклад, щодо посилення ручок або ж їх вирубки. Зображення може бути нанесено як на одну сторону, так і на обидві. При цьому вибір кольорів, використовуваних для виготовлення фірмових пакетів, практично нічим не обмежений. Термінове виготовлення пакетів ПВТ з друком для вас буде коштувати дорожче.

 

 

Форма связи