Виготовлення поліетиленових пакетів

26.11.21

Виготовлення поліетиленових пакетів

Який найпоширеніший матеріал для виготовлення пакетів? Звісно, поліетилен. Він недорогий, але при цьому має достатню міцність. Повнокольорові пакети з поліетилену можуть зберігати «презентабельний» вигляд навіть після довгого носіння та частого використання.

Сьогодні широкого поширення також набуло виготовлення упаковки з поліетилену. Виробництво упаковки з цих матеріалів має свої особливості, переваги та недоліки.

Виготовлення пакетів з такого матеріалу включає кілька стадій.

1 ЕТАП. Видування поліетиленової плівки (екструзія)

Спочатку з поліетиленової гранули високого або низького тиску в процесі екструзії отримуємо поліетиленову плівку, як правило, прозора і гладка. За допомогою спеціальних кольорових добавок одержуємо кольорову плівку.

Екструзія – це технологія одержання виробів за допомогою продавлювання гарячого розплаву матеріалу через отвір певної форми. Нерідко застосовується у виробництві полімерних виробів, зокрема пластмас, гумових сумішей та поліетиленових пакетів.

Основним технологічним обладнанням для переробки полімерів у необхідні вироби при екструзії є одночерв'янні, багаточерв'янні, дискові та поршневі екструдери.

Екструдер – це спеціальне обладнання для формування пластичних матеріалів за допомогою надання їм необхідної форми шляхом продавлювання через профільуючий інструмент. Профілюючим інструментом називається екструзійна головка.

Для подальшої можливості друку на поліетилені екструдер оснащується "коронатором" або "активатором" - пристроєм для обробки в процесі виготовлення поліетилену високовольтним струмом. Також виробництво упаковки передбачає фальцювання краю у тому випадку, якщо передбачається наступний друк пакетів.

2 ЕТАП. Флексографічний друк на поліетиленовій плівці.

Друга стадія передбачає власне друк пакетів. Вона, зазвичай, виконується на флексомашині. Для виробництва повнокольорових пакетів використовується машина з кількома пристроями, що друкують. Наша німецька флексографічна машина має 4 секції для друку на пакетах.

 

Для друку на поліетиленовій плівці використовується так званий флексодрук.

Флексодрук – це один із затребуваних нині видів друку. Популярність цього виду друку обумовлена тим, що майже немає жодних обмежень на кшталт запечатуваного матеріалу (тонка плівка або фольга).

Флексодрук відрізняється від звичайного друкарського друку використанням високоеластичних рідких друкарських фарб та форм. Технологія флексодруку є передачу рідких і швидковисихаючих фарб на матеріал через м'які полімерні форми, закріплені на формних циліндрах двосторонньою липкою стрічкою або за допомогою спеціальних «зливів».

3 ЕТАП. Формування та різання пакетів.

Фінальна Остання стадія виготовлення поліетиленових пакетів включає різання плівкового рукава. Для цієї операції потрібна наявність спеціальної пакеторобної машини. При цьому для виробництва пакету типу "майка" необхідна спеціальна пакетована машина з фотооком і гарячими голками для порізки пакетів по пачках (наприклад по 100 шт). А для виробництва пакетів із прорубною ручкою необхідна інша пакеторобна машина, яка тільки робить пакети з донним швом. Заключним процесом виробництва поліетиленових пакетів є прорізування в них ручок спеціальним пресом.

Готова продукція є зібрані в упаковці поліетиленові пакети, в кількості по 100 штук.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow