Пакеты с вашим логотипом

 Быстро!
 Качественно!
 В срок!

Точное соблюдение сроков
Изготовим любые тиражи
Вернем 110% стоимости, если не понравится качество
Особые условия доставки для г.киева
Главная

->

Статьи

->

Поліетиленова плівка з флексодруком

Поліетиленова плівка з флексодруком

Поліетиленова плівка з флексодруком

Виробництво плівки з флексодруком замовляють фірми, які займаються виробництвом та реалізацією продукції, що вимагає пакування. У таку плівку можна загорнутибудь-яку продукцію. Починаючи з подарунків і закінчуючи речами та коробками.

Замовити поліетиленову плівку з флексодруком в Україні дешево

Флексографічний друк або (флексографія, флексодрук) - це популярний спосіб друку (нанесення зображення), який представляє собою ротаційний друк із застосуванням швидковисихаючих рідких фарб, з використанням спеціальної технології дозволяє створювати яскравий і чіткий відбиток. Для відбитка використовують еластичні друкарські форми, які можуть бути встановлені в залежності від параметрів замовлення на формних циліндрах з різним діаметром кола.

Друк методом флексографії чи шовкотрафарету широко використовується для брендованих пакетів і упаковки. Поліетиленова плівка з флексодрукомвідміннийпакувальний засіб для подарункових наборів або може використовуватися для подальшої переробки в якості проміжної сировини. Якість флексодруку на поліетиленовій плівці безпосередньо залежить від технології підготовки заготовок перед основним етапом виробництва.

Завітайте на наш офіціальній сайт або зателефонуйте в наш офіс, і консультант надасть вам вичерпну інформацію щодо продукції, пояснить можливості доставки та оплати, а також допоможе прорахувати вартість майбутнього друку тиражу.

Форма связи