Пакеты с вашим логотипом

 Быстро!
 Качественно!
 В срок!

Точное соблюдение сроков
Изготовим любые тиражи
Вернем 110% стоимости, если не понравится качество
Особые условия доставки для г.киева
Главная

->

Статьи

->

Виробництво поліетиленових пакетів

Виробництво поліетиленових пакетів

Виробництво поліетиленових пакетів Імпласт

Виробниче підприємство «Імпласт» - сучасне підприємство, що динамічно зростає. Виробництво, яке успішно здійснює протягом більше 10 років свою діяльність на сегменті ринку пакувальних матеріалів.

Головними товарами нашої фірми є поліетиленові пакети з логотипом. Ми виробляємо товари на власних потужністях, що зменшує собівартість готового виробу (так як безліч компанії просто перекупники, а не виробники). До того ж ми контролюємо кожен етап створення поліетиленових пакетів від підготовки сировини до якості відтворення зображення.

Виготовлення поліетиленових пакетів на замовлення

Виготовлення пакетів з пет плівки для різноманітних потреб і галузей промисловості і комунального господарства, а так-же побутового споживання - це наш основний вид діяльності, тому ми володіємо ним досконало. Наші фахівці можуть запропонувати вам виготовлення серійної продукції, а так само розробка фірмових полімерних пакетів за індивідуальними технічними параметрами.

У нашому асортименті знаходиться наступний перелік видів:

- Пакети типу «майка» різних розмірів з друком малюнка і без.

- Пакети «банан» з прорізною ручкою.

- Фасувальні кульки.

- Сміттєві пакети.

- Чохли для одягу.

- Упаковка з нанесенням знаку ТМ замовника (брендована).

- Пакети для харчових продуктів.

Замовити виготовлення поліетиленових пакетів ви можете заповнивши онлайн-заявку на сайті чи зателефонувавши до відділу продажів. Менеджери офісу з радістю допоможуть визначитися із замовленням і прорахувати вартість майбутнього тиражу.

Форма связи