Гаряча пропозиція – біологічні пакети та еко сумки в одному місці

26.11.21

Гаряча пропозиція – біологічні пакети та еко сумки в одному місці

Звичайні поліетиленові пакети є серйозним навантаженням для навколишнього середовища, оскільки при їх виробництві створюється значна кількість забруднюючих речовин. Крім того, належна утилізація та переробка дуже складні, оскільки вони не піддаються біологічному розкладу і таким чином шкодять природі на довгі роки.

Саме тому в Україні було ухвалено закон, що обмежує оборот пластикових пакетів у нашій країні, і багато замовників нині стоять перед вибором, які пакувальні вироби їм використовувати у перспективі.

Біо пакети та еко сумки - екологічна та водночас практична альтернатива традиційним поліетиленовим пакетам. Вони мають схожі експлуатаційні властивості, але при цьому більш безпечні для екології. Для вас буде великою перевагою те, що ви можете замовити в одному місці за відмінною ціною, без переплат. Наше виробництво готове запропонувати найкращі умови.

Біо пакети

Щоб йти в ногу з часом і якнайшвидше адаптуватися до майбутніх обмежень, продиктованих законодавством, рекомендуємо звернути свою увагу на біологічні пакети.

Як компанії, що працюють у секторі роздрібної торгівлі, ви незабаром будете змушені відмовитися від тонких та надтонких поліетиленових кульків. В якості альтернативи ви можете запропонувати своїм покупцям біологічні пакети для пакування покупок, які виготовляються на нашому виробництві.

Біорозкладні пакети- це нова продукція на пакувальному ринку України. Дотепер більшість компаній воліли традиційні пластикові пакети, але через заборону, що набирає чинності наступного року, слід адаптуватися і вибрати для себе оптимального постачальника біологічних пакетів. Звичайно, ми пропонуємо власні виробничі послуги в цьому напрямку.

Еко сумки з печаткою логотип

Еко сумки давно стали частиною повсякденного життя. Ви можете знайти їх майже всюди. Причини цього є простими. Еко сумки оптимально поєднують у собі практичність та екологічність. Крім того, еко сумки полегшують транспортування важких предметів, мають достатню місткість для перенесення покупок.

Постійна зручність використання та повсюдне поширення різних моделей еко сумок відкриває широкі можливості для реклами. З їхньою допомогою можна добре провести майже всі можливі рекламні кампанії, оскільки їх можна знайти у всіх сферах життя. Як у приватному, так і в суспільному житті завжди можна знайти еко сумки.

Скористайтеся можливостями, які пропонують вам еко сумки. Поєднуйте екологічну обізнаність із ефективними рекламними можливостями. Особливо в наші дні екологічна поінформованість стає дедалі важливішою. Багато покупців також стежать за тим, щоб магазини, які вони відвідують, думали про довкілля. Використовуючи еко сумки, ви демонструєте екологічне мислення своєї компанії.

Ця пакувальна продукція є чудовим рекламним майданчиком. Такий матеріал легко наноситься друкувати. Еко сумки також дуже прості та зручні у використанні. Додайте свій логотип на ці багаторазові сумки, щоб ваші клієнти полюбили та запам'ятали їх, і ви просуватимете свій бренд екологічно чистим способом.

Як один із спеціалізованих виробників та постачальників біорозкладних пакетів та еко сумок в Україні, ми відзначаємось якістю продукції та конкурентоспроможною ціною. Ви можете купити оптом біо пакети та еко сумки з вигодою для себе на нашій фабриці.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow