Пакети із логотипом – секрети якості від виробника.

26.11.21

Пакети із логотипом – секрети якості від виробника.

На власному виробництві виготовляємо якісні пакети з логотипом. Вся наша команда задіяна в тому, щоб ваші фірмові вироби були бездоганними.

Ми виконуємо весь комплекс робіт, починаючи від вибору відповідної модифікації пакувальних виробів, узгодження дизайну, вибору оптимального матеріалу для пакетів та закінчуючи випуском готових виробів.

Як команда професіоналів ми ділимося своїми секретами та надаємо корисну інформацію щодо виготовлення пакетів з логотипом для всіх замовників.

Важливі питання при замовленні пакетів із логотипом

Дуже поширеною помилкою є те, що при виборі виробів відразу не звертають уваги на габарити свого товару і вибирають надто маленькі чи надто великі пакети. Якщо ваша фірмова упаковка буде занадто маленькою, в неї погано будуть розміщуватися товари, і вона стане непридатною для використання. З іншого боку, надто великі пакети – це витрата матеріалу та не оптимальна ціна. Таким чином, заздалегідь експериментуйте з розмірами, щоб зробити точне замовлення і не помилитися.

Ми не можемо сказати, скільки разів люди забувають врахувати шви в пакетах і зрештою отримують надто маленькі вироби. Використання правильних розмірів пакувальних виробів забезпечує якість обслуговування ваших клієнтів, знижує кількість відходів і знижує витрати. Двічі перевірте та проконсультуйтеся з нами, щоб вибрати правильний розмір ваших пакетів із логотипом.

Не займайтеся нерозбірливою печаткою для модних зображень або шрифтів. Назва, логотип та інші деталі на пакетах повинні бути чіткими, видимими та легко читаються. Не захаращуйте фон пакетів занадто великою кількістю кольорів. Рекомендують залишати вільний простір для вашого фону та дозволяти дизайну «дихати». Пам'ятайте, фоновий простір – це елемент дизайну.

Хоча ви хочете, щоб ваш логотип розташовувався спереду та по центру пакетів, не слід робити його занадто великим. Гігантський логотип може зробити ваш бренд агресивним та відштовхнути. Ваш логотип має бути пропорційним розмірам пакетів. У цьому вам допоможе добрий дизайнер. Якщо ви не можете самостійно вирішити це питання, наші фахівці зможуть допомогти вам.

Закінчивши дизайн, ви можете робити замовлення. При цьому важливо не помилитись із тиражем. Природно, що це питання залежить від вашого бюджету, але ми рекомендуємо замовляти максимально можливу доцільну кількість, щоб скористатися знижками на оптові закупівлі та бути впевненими, що у вас є фірмові пакувальні вироби в наявності.

Замовити якісні пакети з логотипом у надійного виробника

Виготовлення фірмових пакувальних виробів з індивідуальним принтом – відповідальний захід, який матиме позитивні результати для бізнесу. Але якщо ви довіритеся несумлінним посередникам або кустарним виробникам, ви можете зробити серйозну помилку. Будь-яка похибка у розмірах, матеріалі та якості друку на пакетах може зашкодити вашому бізнесу.

Дотримуйтесь наших порад, щоб не допустити помилок при виготовленні фірмових пакетів з індивідуальним принтом. А максимально правильним рішенням стане для вас співпраця з нашим спеціалізованим виробництвом «Імпласт», де ви можете замовити пакети з логотипом на вигідних для себе умовах, і більше не турбуватися про якість вашої фірмової упаковки: так само, як машина тестується перед відправкою в Автосалон, наша продукція проходить контроль якості.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow