Друк логотипу на пакетах банан малими і великими тиражами

12.08.21

Друк логотипу на пакетах банан малими і великими тиражами

Поліетиленові пакети банан набули широкого поширення в сфері торгівлі і в побутових умовах. Такі вироби мають прямокутну форму, а в якості ручок у них отвір, що вирубується спеціальним пристосуванням. У нашій компанії ви можете купити якісні поліетиленові пакети банан з друком логотипу, які можуть мати різні розміри, товщину (переважно від 50 мкм), всіляке кольорове оформлення.

Популярність пакетів банан

Поліетиленові пакети з вирубною ручкою типу «банан» використовуються для:

упаковки товарів у фірмових магазинах, торгових центрах і супермаркетах;

упаковки подарунків;

роздачі корпоративних подарунків співробітникам і партнерам компанії;

іміджевої реклами при проведенні акцій, виставок та інших заходів з великим числом відвідувачів;

транспортування малогабаритних товарів.

Якщо виставки є частиною вашого маркетингового плану, пакети банан ідеально підходять для поширення рекламних матеріалів. Надруковані на них назва вашої компанії і логотип перетворять їх на ходячу візитку. Завдяки можливості нанесення друку логотипу та реквізитів компанії пакети банан можуть виступати в якості недорогої реклами і як відмінний спосіб підвищення впізнаваності бренду.

Пакети банан набули широкого поширення з метою нанесення на них друку реклами за їх наступні переваги:

відрізняються підвищеною міцністю і надійністю;

зручні у використанні;

мають презентабельний зовнішній вигляд і зручну геометрію для нанесення друку реклами;

можуть бути різних розмірів;

можуть мати різну вантажопідйомність, в тому числі є посилені пакети, які можуть витримувати до 15 кг;

на пакети банан може бути нанесена друк методом шовкографії або флексографії;

мають доступну ціну.

Який вибрати спосіб друку на пакетах банан

Одним з двох найпоширеніших методів нанесення зображення на поліетиленових пакетах є флексодрук. На відміну від шовкографії, виготовлення якої представляється доцільним робити на невеликі тиражі (до 1000 шт), флексографічний друк на пакетах економічно обґрунтований при великих тиражах пактів (для великих і середніх розмірів від 5000 шт, для маленьких - від 10 000-20 000 шт.). Вартість замовлення пакети з друком методом флексографії розраховується індивідуально по макету. Якщо ви плануєте повторювати замовлення, повторний тираж буде дешевше на вартість флексоформ.

Плюси нанесення рекламного зображення методом шовкографії:

виготовлення маленьких тиражів від 100 штук;

нанесення білого кольору на кольорові пакети;

не оплачуються флексоформи;

швидкий процес виробництва (підходить для термінових замовлень).

На виробничому комплексі «Імпласт» встановлено обладнання, що дозволяє застосовувати обидва способи нанесення друку, в залежності від необхідного тиражу.

Дізнатися ціни на поліетиленові пакети, ви можете по телефону у будь-якого з наших менеджерів. Для більш точного розрахунку необхідно надати макет. Наші фахівці відділу продажів допоможуть вам з вибором замовлення, щоб ви залишилися задоволені. Якщо макет відсутній, наші дизайнери врахують всі ваші побажання, а виробництво втілить їх у вигляді готових пакетів.

Багато наших клієнтів вважають за краще замовляти пакети банан з вирубною ручкою, яка підсилена додатковою вставкою. Також вироби можуть бути виконані з донною складкою, що трансформується в прямокутне дно.

У компанії «Імпласт» ви зможете придбати зручні, міцні і місткі пакети банан за доступною ціною. Ми пропонуємо високоякісні пакети з логотипом або іншими зображеннями - наші фірмові пакувальні вироби з нанесенням друку реклами порадують вас унікальним дизайном і будуть виконані в строго обговорені терміни.