Друк на поліетиленових пакетах, виготовлення пакетів з логотипом

16.10.20

Один з ефективних способів підвищення популяризації бренду - друк реклами на пакетах. Такою рекламою вже давно користуються магазини електроніки, великі супермаркети та інші торгівельні заклади.

Основна діяльність компанії «Імпласт» - виробництво пакетів з логотипом. Ми робимо якісну продукцію, яка привертає увагу своїм унікальним зовнішнім виглядом. Виготовлені нами пакети є одними з кращих рекламних носіїв. Вони дозволять заявити про себе на ринку, сприяють запам'ятовування фірмового стилю і формують позитивний імідж компаній.

Переваги пакетів з логотипом

Поліетиленові кульки можна назвати універсальними, так як вони можуть:

застосовуватися для пакування самих різних товарів - від сувенірів до продуктів харчування;

бути ефектним і ефективним рекламним носієм;

використовуватися в магазинах, на виставках, презентаціях, при проведенні промоакцій і т. д.

Особливо ефективні пакети з логотипом для компаній, що торгують фірмовим товаром. Купуючи упаковку з власним логотипом, такі підприємства домагаються відразу кількох цілей:

підвищення впізнаваності бренду;

реклама продукції;

підвищення солідності компанії в очах споживача.

Ще однією перевагою пакета як рекламного майданчика є його багаторазовість. Люди, як правило, не викидають такі речі, а використовують для носіння різних товарів, тим самим самостійно рекламуючи бренд.

Друк реклами на поліетиленових пакетах

Пакети, прикрашені логотипами компаній, написами або малюнками, - відмінна реклама. Коли покупці або відвідувачі виставки несуть їх в руках, інші люди на вулиці або в громадському транспорті мимоволі звертають увагу на фірмову символіку. Це значно підвищує популярність торгових марок і товарів.

Найбільш часто для масового виробництва пакетів з поліетилену у нас застосовується метод флексодруку. «Імпласт» приймає замовлення на виготовлення фірмових поліетиленових кульків. Ми виконуємо:

доробку дизайну;

адаптацію під умови друку макета, наданого замовником;

флексодрук на білому та кольоровому поліетилені;

доставку готових виробів замовнику (додаткова послуга).

Ключові переваги пакетів з логотипом, виготовлених на замовлення на нашому підприємстві, - унікальність, якість, невелика ціна. Друк реклами на пакетах у нас коштує дешево, вона розрахована на багаторазове застосування і охоплює велику аудиторію. Наша компанія здійснює виготовлення пакетів різноманітних модифікацій.

Замовити поліетиленові пакети з друком логотипу

Компанія «Імпласт» працює з оптовими замовленнями. Ми безпосередньо займаємося виробництвом пакувальної продукції, тому готові запропонувати кращі ціни на друк на пакетах і терміни її виробництва, а також гарантуємо:

оперативну розробку дизайну (підбір кольорів і відтінків або розробку концепції фірмового знака);

виготовлення пакетів з нанесенням логотипу на високотехнологічному флексодрукарському обладнанні;

відповідність макета побажанням і запитам клієнтів;

ретельний контроль на всіх етапах виробничого циклу;

використання тільки першокласної сировини і витратних матеріалів.

Вигідна вартість друку на поліетиленових пакетах з логотипом досягається за рахунок виконання всього спектру робіт власними силами. Також важливу роль відіграє постійна оптимізація витрат. Ми не використовуємо здешевлюють компоненти, через які значно погіршуються споживчі властивості упаковки.

Замовити пакети з логотипом можна онлайн або по телефону. Звертайтеся:ви отримаєте надійні, міцні і естетично привабливі вироби в найкоротші терміни.