Бахили купити в Україні за вигідною ціною

26.11.21

Купити бахіли оптом можна у нашому інтернет-магазині

Для підтримки чистоти приміщень у лікувальних, дитячих та деяких виробничих установах прийнято використовувати спеціальні захисні чохли для взуття, які називають «бахили».

Найбільш вигідну ціну на бахіли в Україні ви можете отримати, звернувшись безпосередньо на спеціалізовані фабрики, що їх випускають оптом. «Імпласт» відносять до надійних виробників: у нас вигідно закуповувати цю продукцію.

Особливості бахіл

Такі спеціальні одноразові аксесуари дуже зручні, оскільки відвідувачі закладів із особливим санітарним режимом можуть не знімати вуличне взуття, і при цьому всередині приміщень підтримується на належному рівні чистота.

Бахили в Україні в основному виготовляються з поліетилену, оскільки це найдешевший і практичніший варіант. Здебільшого вони потрібні в медичних закладах. У нас клієнти закуповують їх оптом, а згодом через свою дистрибуційну мережу реалізують у роздріб.

Плівка для бахіл виготовляється методом екструзії на спеціальних екструзійно-видувних машинах. Оскільки ми використовуємо сучасне обладнання та сертифіковану сировину, то гарантуємо стабільну якість нашої продукції.

Ціна на бахіли в Україні

Собівартість виробництва поліетиленових чохлів, що одягаються на взуття, в основному залежить від їх товщини, оскільки це впливає на питому витрату сировини для їх виготовлення.

Дуже важливо, у кого ви купуєте бахіли. На виробництві, яке їх випускає, ціна мінімально можлива, а в аптеках чи інших торгових, які не мають власного виробництва та торгують чужою продукцією, вартість буде вищою.

Ще одне важливе правило: ціна на бахіли великим оптом завжди нижча, ніж у разі дрібнооптового замовлення. Ми як виробники встановлюємо мінімально можливу вартість, яка вигідна нашим клієнтам.

Значна кількість кустарних виробників в Україні пропонує низьку ціну на бахіли поряд з їхньою сумнівною якістю. Наша компанія під час виробництва та безпосередньо перед відвантаженням здійснює контроль якості, тому ми пропонуємо не лише низьку ціну, а й фабричну якість. Ми розраховуємо не лише на разові угоди, а й на довгострокову співпрацю, тому дбаємо про свою репутацію.

Бахили купити в Україні у виробника «Імпласт»

Наша компанія пропонує поліетиленові вироби власного виробництва. У нас ви можете купити бахіли за прямою оптовою ціною, без зайвих накруток. Можливий варіант великого та дрібного опту.

Перевага компанії «Імпласт» у тому, що ми одночасно гарантуємо якість продукції та даємо низьку відпускну ціну, особливо для великих оптовиків. Наше обладнання здатне забезпечити виконання замовлень від українських споживачів у необхідному їм обсязі. Бахили купити ви можете прямо зі складу: ми завжди маємо певний запас на складі, але якщо вас цікавить закупівля великої партії, то заздалегідь зв'яжіться з нами, щоб ми змогли під вас зробити додатковий обсяг цієї популярної продукції.

Така схема співробітництва виключає будь-яких посередників у комерційних відносинах: ви отримуєте товар у стислий термін, за мінімально можливою оптовою ціною і без додаткових переплат. Ми постійно випускаємо цей різновид продукції, тому ви завжди її можете закупити безпосередньо із заводу.

Бахили після оплати доставляються до будь-якого регіону України. Вибір варіанта транспортної компанії ви можете погодити з менеджером, який супроводжує ваше замовлення. Сплачений товар оперативно відвантажується незалежно від обсягу.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow