Білі активовані пакети з вирубною ручкою під друк

26.11.21

Білі активовані пакети з вирубною ручкою під друк

Поліетиленові пакувальні вироби міцно закріпилися в сучасному побуті. Щільна упаковка може використовуватися в цілях отримання прибутку аптеками і магазинами, бутиками з одягом і подарунковими лавками. Імідж - одна з найважливіших складових успішної компанії, тому даний товар допоможе вам підвищити прибутковість будь-якого бізнесу.

Зазвичай активовані пакети використовуються для подальшого нанесення друку. Це пакети без зображення, які набувають закінчений, товарний вигляд тільки після нанесення фірмового зображення. В основному їх купують оптом компанії, у яких є своє обладнання для нанесення шовкотрафаретного друку. Головна мета активації плівки - підготовка робочої поверхні під нанесення друку (коронарним розрядом). У нашій компанії ви можете купити активовані пакети ПВТ різних забарвлень, але білий колір є найбільш затребуваним.

Особливості білих активованих пакетів з вирубною ручкою

Активовані пакети - своєрідний «напівфабрикат» на ринку поліетиленової продукції. Популярні серед замовників, яким необхідно в рамках окремо взятих промо-акцій або маркетингових заходів використовувати невеликі партії продукції з нанесенням власного друку.

За виглядом та фактурою активовані пакети схожі на вироби з ПВТ. Особливість даного різновиду виробів в тому, що після процесу полімеризації поверхні виробів додатково обробляються електричними зарядами, які знімають статичну електрику і забезпечують краще накладення фарбувального пігменту при друку.

На однотонні пакети світлого кольору згодом можна наносити зображення і написи для успішного і швидкого просування вашої компанії або приватної фірми. При друку візерунка характеристики упаковки зберігаються.

Білі непрозорі пакети з вирубною ручкою від компанії «Імпласт» мають ряд переваг:

  • хороша передача кольору при друку;
  • зберігають свої властивості до 1 року;
  • мають гладку поверхню і зручні ручки.

Наші пакети міцні: ви можете не боятися за цілісність товару, адже тара зроблена з щільного якісного матеріалу. Вони стійкі до перепадів температур, не бояться дощів, морозів, впливу ультрафіолетових променів. Цілісність пакетів не порушиться, якщо їх помістити в холодильник або залишити на сонці.

Білі однотонні пакети універсальні, вони підійдуть для використання представникам як у роздрібній торгівлі, так і під час маркетингових заходів. Вони зручні в експлуатації. Наша фірма готова виготовити для вас пакети будь-якого розміру.

Переваги активованих пакетів від компанії «Імпласт»

Придбати білі активовані пакети з вирубною ручкою в компанії «Імпласт» можна оперативно і доступно з доставкою по Україні. Наша фірма має значний досвід роботи і за цей час домоглася лідерства на ринку товарів з поліетилену. Крім пакетів, в асортименті є мішки і плівка різних типів.Замовляючи активовані пакети дрібним і великим оптом, ви отримуєте гарантії на міцну і якісну упаковку.

Процес виготовлення пакетів даного типу освоєний нашими фахівцями досконало. Готові вироби міцні, стійкі до механічних пошкоджень, характеризуються високими показниками вантажопідйомності. При оформленні замовлення необхідно вказати: колір пакетів, розмір, тираж, терміни.

Працюючи з нами, ви оціните:

  • доброзичливе ставлення і індивідуальний підхід;
  • приємну вартість і гарантії якості послуг;
  • оперативне виконання замовлення і швидку доставку до потрібного місця по Україні.

Зателефонуйте прямо зараз і скористайтеся оперативністю і надійністю виробництва компанії «Імпласт».

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow