Біо пакети купити оптом

26.11.21

Біо пакети купити оптом

Сучасне суспільство зараз піклується про екологію, тому, як провідний український виробник, ми почали випускати біорозкладні пакети, як альтернативу поточним виробам із пластику, які забруднюють навколишнє середовище.

Біо пакети - це особливий вид поліетиленової упаковки, головною особливістю якого є практично повна відсутність будь-якого негативного впливу на екологію і стан навколишнього середовища. Купити біо пакети оптом можна в нашій виробничої компанії «Імпласт».

Тепер при прорахунку у наших менеджерів вам буде запропоновано декілька варіантів виробів - традиційні і біорозкладні.

Причини переходу на біо пакети

У зв'язку з введенням в дію нових законодавчих норм з наступного року почнеться обмеження на використання деяких категорій пластикових кульків. Їм на зміну повинні прийти біорозкладні пакувальні вироби.

Біо пакети - це сучасне рішення, яке цікаво багатьом замовникам. Такі кульки мають всі сильні сторони традиційних пакетів: вони такі ж яскраві, міцні і підходять для перенесення різних видів продукції. Біо пакети повністю аналогічні звичайним кульках по міцності і зовнішньому вигляду. За експлуатаційними властивостями біоупаковка також ідентична до поліетиленової. Базові характеристики:

 • температура плавлення - в межах 110-150 ° С;
 • напівкристалічна структура, часткова прозорість;
 • висока стійкість до розриву і проколів, практично не схильна до деформації;
 • здатність до розтягування, в той же час біорозкладаний матеріал не пропускає вологу;
 • без наслідків переносить різкі зміни температури.
 • Пакети з біорозкладного матеріалу розкладаються за 1,5-2 роки під дією кисню, води і світла.

Фірмові біо пакети з нанесенням логотипу

Біорозкладані пакети - один із способів подбати про навколишнє середовище. І споживачі з повагою ставляться до компаній, які використовують їх в якості упаковки для своєї продукції. Тому вони оптимально підходять для нанесення на них рекламної інформації. Ваша реклама на біо пакетах розійдеться багатотисячним тиражем. Підкресліть вашу турботу про екологію планети в ваших фірмових пакетах з логотипом.

Конструкція біорозкладних пакетів аналогічна звичайним: "майкам", з вирубною ручкою з донною складкою або з посиленням. Виробництво біо пакетів схоже з виробництвом звичайної поліетиленової упаковки: технологія складається з декількох етапів:

 • плавка сировини;
 • видув плівкового рукава на екструдері;
 • фальцювання рукава з плівки;
 • нанесення друку;
 • використання пакеторобних машин для різання плівкового рукава;
 • вирубка горла пакетів;
 • формування пачок готової продукції та їх запаковування.

Купити біо пакети оптом

«Імпласт» приймає оптові замовлення на виготовлення біо пакетів типу «майка» і «банан». Є великий вибір типорозмірів, також є виготовлення упаковки за індивідуальними розмірами.

Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, біорозкладні пакети з логотипом, придбані у нас, точно будуть відповідати всім вашим вимогам за розміром, кольором, нанесеному зображенню і т.д.

Біо пакети і плівки починають користуватися все більшою популярністю серед наших клієнтів. При незначній прибавки в вартості, ви отримаєте екологічну упаковку, яка послужить вам як рекламний і іміджевий інструмент. Вам залишається лише вибрати потрібний розмір, тип матеріалу, вид пакета, або необхідну кількість плівки, а ми займемося виготовленням і організуємо доставку по Україні.

Важливо відзначити, що ціна на біо пакети оптом з друком логотипу на виробництві «Імпласт» нижче, ніж середня по ринку, а якість відмінна.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow