Біо пакети та еко сумки на заміну пластикової упаковки

26.11.21

Біо пакети та еко сумки на заміну пластикової упаковки

Нові види пакувальних виробів входять в життя сучасної людини, замінюючи одноразову паперову та поліетиленову упаковку. Сьогодні мати в розпорядженні біо пакети і еко сумки з натуральних тканин в Україні практично і модно.

Передові торгові компанії вибирають пакувальні товари, основними перевагами яких є екологічність, практичність, висока якість. Саме тому вже зараз вони вважають за краще купувати біо пакети і еко сумки оптом, щоб зробити упаковку свого товару цілком безпечною і актуальною щодо вимог українського законодавства. Екологічно чиста пакувальна продукція не потребує спеціальної утилізації, її можна покласти в звичайний контейнер для збору побутових відходів.

Біо пакети на зміну поліетиленовим кулькам

Біо пакети - це екологічна біорозкладна упаковка, в складі якої використовуються особливі компоненти, що прискорюють процес розкладання в десятки разів. Термін розкладання таких пакетів становить кілька років. Зовнішній вигляд і експлуатаційні характеристики біорозкладних пакетів при цьому не відрізняється від звичайних поліетиленових.

Оскільки технологія виготовлення біорозкладних пакувальних виробів аналогічна до традиційної (відрізняється сировиною), то ми можемо виготовити практично будь-які пакети, які здатні біологічно руйнуватися. За вашим бажанням ви можете вибрати модифікацію і розмір виробів. За зовнішнім виглядом еко пакети не відрізняються від звичайних поліетиленових пакетів, які використовуються масово досі.

Ми пропонуємо широкий вибір біо пакетів з можливістю брендування і нанесення логотипу замовника. Вони замінять вам поліетиленові кульки, які потраплять під заборону з наступного року.

Еко сумки - міцна та містка упаковка

Еко сумки - безпечна альтернатива, яка не створює проблем з утилізацією, має тривалий термін служби і привабливий зовнішній вигляд. Це багаторазові вироби, виконані з натуральних матеріалів.

Використовуючи в торгівлі замість пластикових пакетів сумки, створені з натуральних матеріалів або продуктів вторинної переробки, ми боремося за чистоту навколишнього простору. Виробництво еко сумок і їх утилізація не завдає шкоди природі. Еко матеріали не викликають алергічних реакцій. У нас є великий вибір моделей за місткістю і забарвленням.

Еко сумки з оригінальним принтом стануть відмінним промо подарунком. Використання екологічно чистих товарів в якості корпоративних сувенірів підкреслює прихильність вашого бізнесу ідеям захисту навколишнього середовища. Це не тільки правильно, але й модно. Компанія «Імпласт» виготовить еко сумки з логотипом для будь-якого заходу або акції.

Для виготовлення сумок використовуються натуральні тканини або м'які матеріали з екологічно чистого синтетичного волокна. Такі тканини мають прекрасні характеристики, вони не мнуться і чудово тримають форму, не линяють при пранні і не вигоряють на яскравому сонці.

Основні переваги еко сумок в сфері упаковки готових виробів:

  • практичність;
  • міцність;
  • довговічність;
  • багаторазове використання;
  • безпека натуральних тканин;
  • низька вартість.

Компанія «Імпласт» пропонує купити біо пакети і еко сумки в Україні оптом, замовити нанесення логотипів або корпоративної символіки, які не втратять своєї актуальності і після рекламної акції. Сучасне виробництво і досвідчений кваліфікований колектив дозволяє нам виконувати термінові замовлення, повністю виключаючи брак.

Щоб уточнити вартість біо пакетів і еко сумок, відправте нам заявку на розрахунок на електронну пошту або зателефонуйте до нашого відділ продажів.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow