Біорозкладні пакети на замовлення

26.11.21

Біорозкладні пакети на замовлення

Біорозкладні пакети - це вироби, вироблені зі спеціальних компонентів, що дозволяють їм повністю розкладатися вже через декілька років. Біоупаковка широко затребувана в сучасному світі. Вона застосовується практично для будь-якої продукції (одягу, продуктів, техніки, взуття та ін.), допомагаючи зберігати чистоту навколишнього середовища. У зв'язку з законодавчими нововведеннями в Україні попит на неї зростатиме найближчим часом.

Замовлення у нас біорозкладних пакетів з логотипом - це не тільки турбота про навколишнє середовище, а ще й чудова реклама вашого бізнесу. Скористайтеся унікальними виробничими можливостями «Імпласт» з вигодою для себе.

Перевага виготовлення біорозкладних пакетів з нанесенням логотипу

Процес виробництва такої упаковки проходить в кілька етапів. Спочатку ретельно відбирається сировина, потім додається деградант. Виходячи з машини, отриманий розплав роздувається до рукава, який охолоджується після завершення технологічного процесу. В залежності від обраного методу друку зображення наноситься на рукав або на готові активовані пакети.

Для нанесення зображення в залежності від тиражу у нас використовується флексографія, або шовкотрафаретний друк. Можливі найрізноманітніші колірні рішення.

Всім добре відома ефективність використання звичайних поліетиленових пакетів з логотипом для рекламних кампаній. Біорозкладні пакети є ще більш підходящим рекламним майданчиком. Так, вони поєднують все гідності традиційних пакувальних виробів і підсилюють рекламний ефект за рахунок емоційної складової через екологічне спрямування цієї продукції.

Споживача в даний час складно чимось здивувати. Щоб вигравати в конкурентній боротьбі, необхідно використовувати сучасні рішення і новинки. Це в повній мірі стосується і упаковки. Виготовлення біорозкладних пакетів в Україні поступово набуває популярності. Важливо не пропустити тренд і раніше інших скористатися можливістю прорекламувати себе.

Біорозкладні пакети однаково міцні в порівнянні з поліетиленовими і можуть витримувати великі навантаження. Тому це не позначиться на якості обслуговування ваших покупців. Акцент на екологічну тематику в поєднанні з корпоративними кольорами і логотипом, зробить ваші пакети по-справжньому ексклюзивними. Завдяки високій якості ваш бренд буде гідно представлений для потенційних клієнтів. Кожен раз, коли у покупців в руках будуть ваші пакети, вони будуть рекламувати ваш бізнес. Щоб повною мірою використовувати цю можливість, вам потрібно звертатися на спеціалізоване виробництво, наприклад в нашу компанію.

Замовити біорозкладні пакети з нанесенням логотипу

Ми використовуємо тільки якісну сировину і передові технології, тому наша продукція відрізняється міцністю, довговічністю і безпекою. Всі замовлення швидко обробляються і виконуються строго у встановлені терміни. У нас діють вигідні ціни, тому купуючи вироби оптом, ви отримуєте значну економію.

Залежно від цільової аудиторії ви можете вибрати ті чи інші біорозкладні пакети. Вони добре підійдуть для роздрібної торгівлі та для магазинів, які торгують екологічно чистою продукцією, наприклад органічними продуктами харчування.

Замовлення у нас біорозкладних пакетів з логотипом позитивно відіб'ється на почутті соціальної відповідальності вашого бізнесу, яке має велике значення для багатьох клієнтів, які сьогодні піклуються про навколишнє середовище.

Ціна на біорозкладні пакети з друком реклами у нас досить демократична. Не дивлячись на те, що вони трохи дорожче звичайних поліетиленових кульків, вони будуть доступні як для споживачів, так і для роздрібних продавців.

Щоб придбати біорозкладні пакети під замовлення або уточнити деталі співпраці, дзвоніть нам за контактними телефонами: наші фахівці проконсультують вас з будь-якого питання.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow