Брендовані пакети

26.11.21

Брендовані пакети

Щоб розширити коло клієнтів, необхідно використовувати форми реклами, які фіксуватимуть інформацію про конкретний бренд у пам'яті клієнта. Для виконання цього завдання найбільше підходять елементи, які супроводжують нас щодня. Тому пакувальні вироби якнайкраще популяризуватимуть ваш бренд.

Поліетиленові пакети з печаткою – популярний рекламний носій, який підвищує престиж бренду та компанії. Ми виробляємо на ринку брендовані пакети із міцної поліетиленової плівки. Фірмове зображення на пластикових кульках наноситься методом флексографічного друку, який є найбільш економічним.

Як прямий виробник, ми можемо запропонувати нашим клієнтам якісний асортимент за кращою ціною. Крім того, ми пропонуємо персоналізацію кожного продукту відповідно до технічного завдання та вашого дизайну.

Брендовані пакети від виробника Імпласт

Пропозиція нашої компанії включає брендовані пакети різних видів. Оскільки ми є виробником, то у нас є моделі, які відрізняються за кольором, розміром, дизайном та матеріалом, з якого вони виготовляються. Імпласт пропонує різноманітний асортимент продукції, який включає різні типи поліетиленових пакетів, які використовуються для упаковки, зберігання, презентації або перенесення покупок.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб пропоновані брендовані пакети відповідали всім стандартам та відповідали очікуванням навіть найвибагливіших клієнтів. Залежно від призначення ми виготовляємо їх із різної сировини, з необхідними для вас розмірами. Оскільки ми знаємо, що естетичний аспект не менш важливий, ніж зручність використання, ми також надаємо можливість вибору з багатьох кольорів. Ми друкуємо фірмове зображення на водній основі нетоксичними фарбами.

Друк виконується відповідно до графічного дизайну, запропонованого вами або нашими графічними дизайнерами. Брендовані поліетиленові пакети, що випускаються на виробництві Імпласт, відрізняються високою якістю. Ми виконуємо замовлення з особливою ретельністю і завжди вчасно. Ви можете довіряти нам. Як виробник пакетів із логотипом, ми гарантуємо найвищу якість нашої продукції.

Купити брендовані пакети в Україні

Як один з провідних виробників брендованих поліетиленових пакетів в Україні, рекомендується вам наші послуги. Ми пропонуємо міцні та довговічні вироби із пластику з печаткою логотипу. Якщо ви не маєте готового логотипу або графічного дизайну, ми можемо розробити їх для вас.

Імпласт забезпечує комплексну обробку замовлень від підготовки графічного дизайну до доставки готових пакетів з печаткою замовника. Наші фахівці уважно прислухаються до ваших очікувань, а потім допоможуть вам вибрати продукт, який найкраще відповідає вашим потребам відповідно до наших широких виробничих можливостей.

Як виробник брендованих пакетів ми знаємо, що тільки вироби найвищої якості справлять найкраще враження на ваших клієнтів. Кульки з принтом стануть чудовим акцентом рекламної кампанії чи корпоративного заходу. Немає жодних обмежень у дизайні рекламних пакетів, тому ви можете виділити кожен елемент, який є важливим для ваших цілей: адреса веб-сайту, назва продукту або логотип бренду, який ви рекламуєте. У той же час ви пропонуєте своїм клієнтам практичне пакування, яким вони будуть із задоволенням користуватися, рекламуючи вас.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow