Чохли для одягу

26.11.21

Великим попитом у представників торгової сфери має поліетиленова упаковка, яка захищає товар від псування. Для захисту одягу випускаються спеціальні чохли, які зручно використовувати не лише у торгівлі та сфері обслуговування, а й у побуті.

Міцна, надійна, еластична поліетиленова упаковка захистить ваші речі від більшості видів забруднень. Продукція підприємства «Імпласт» зарекомендувала себе на українському ринку лише з позитивного боку. У нас замовляють цю упаковку оптом за низькою ціною.

Особливості чохлів для одягу

Найбільш доступними та популярними вважаються вироби з полімерів. Так, поліетиленові чохли для одягу дуже зручні в експлуатації: вони легкі та прозорі, але при цьому надійно захищають речі від вологи та пилу. Від надійності цих виробів залежить збереження дорогих речей, тому за виборі їх виробника необхідно вибирати продукцію з фабричною якістю. Саме такі чохли для одягу випускає "Імпласт".

Наша практична та недорога упаковка зможе запобігти пошкодженню речей при їх зберіганні та транспортуванні. Їх можна використовувати для бізнесу (магазини одягу, бутики, пральні, хімчистки та ін.), а також для побутових потреб (зберігання речей у шафі, перевезення одягу під час відряджень та подорожей та ін.). У верхній частині виробів є спеціальний отвір під вішалку.

При виготовленні чохлів для одягу ми використовуємо міцні зносостійкі матеріали. Крізь прозору плівку речі добре проглядаються. Це сприятливо позначається на товарному вигляді одягу, що полегшує вирішення проблеми швидкої ідентифікації речей, що особливо важливо у сфері обслуговування.

Ціна на чохли для одягу

Компанія «Імпласт» є національним виробником цієї продукції, обслуговуючи замовників з усієї України. Ми пропонуємо найкращі оптові ціни на чохли для одягу.

Ці вироби можуть випускатися як у типовому виконанні, так і на замовлення. У першому випадку ви їх одразу можете придбати зі складу. Рекомендуємо подавати заявку на певний обсяг, щоб ми могли в потрібний момент відвантажити вам оплачену партію товару в повному обсязі. У цьому випадку ціна буде найвигіднішою.

Ціна на чохли для одягу на замовлення, з нанесенням флексодруку, буде вищою, оскільки випуск такої продукції є більш трудомістким. Зате віддача від реклами з лишком компенсує ваші вкладення. Провідні торгові компанії замовляють саме таку поліетиленову упаковку, оскільки вона тривалий час зберігатиметься у кінцевих споживачів, служачи постійним нагадуванням про вдалу купівлю речей або чудове обслуговування в магазині, пральні або хімчистки.

Який ви варіант не вибрали, ми запропонуємо вам оптимальну вартість при оптовому замовленні. Ми завжди підтримуємо ціни на низькому рівні, оскільки працюємо з клієнтами без посередників.

Купити чохли для одягу в «Імпласт»

Працюємо тільки з оптовими замовниками: вам доступний великий і дрібний опт. У нас ви можете купити чохли для одягу, виготовлені із поліетиленової плівки. На відміну від інтернет-магазинів, що працюють за дроп-шопінгом, ми маємо серйозну перевагу у вигляді нашого сучасного виробництва, яке оперативно виконує замовлення та ще й за найнижчою ціною.

Наша компанія продає упаковку власного виробництва, тому ми самі контролюємо та відповідаємо за її якість власною репутацією.

Щоб прискорити процес покупки, зателефонуйте до нашого відділу продажів, і наші менеджери оперативно вас зорієнтують за оптимальними варіантами відповідно до ваших поточних потреб.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow