Де в Україні вигідно купити скотч з логотипом оптом

26.11.21

Де в Україні вигідно купити скотч з логотипом оптом

Скотч - це універсальний пакувальний матеріал значно спрощує роботи складів, служб доставки, а також логістичних підприємств і т.д. Якщо зараз ви шукайте, де в Україні можна замовити скотч з логотипом на вигідних для себе умовах, то рекомендуємо звернутися в нашу компанію «Імпласт», яка є одним з лідерів вітчизняного ринку з виготовлення фірмової упаковки.

Ця пакувальна продукція являє собою полімерну плівку з нанесеним клейовим покриттям. Вона добре фіксується на будь-якій поверхні: дереві, пластику, металі, склі або картоні. У компанії «Імпласт» можна замовити скотч з логотипом вашої фірми або будь-якою іншою символікою. Зображення наносяться методом флексографічного друку, перетворюючи звичайну упаковку в фірмові пакувальні вироби, що працюють на зміцнення іміджу вашого бренду.

Скотч з логотипом від виробника для будь-яких потреб

Клейка пакувальна стрічка виконує наступні функції:

 • захист від пошкодження вантажів;
 • яскравий елемент;
 • реклама;
 • безпека при перевезенні;
 • фіксування вантажу;
 • маркування.

Красиве фірмове зображення, що легко запам'ятовується, буде працювати на успішне просування товару на ринку. Для цього на поверхню клейкої стрічки наносяться логотип або символіка. Такий скотч активно застосовується на логістичних підприємствах і в службах доставки. Будь-яка фірма, що упаковує продукцію клейовою плівкою з логотипом, робить собі гарну рекламу.

Стрічка різних кольорів також незамінна на складах, бо вона допоможе впорядкувати вироби. Логотип може бути надрукований з використанням комбінації з декількох кольорів. Це дозволяє організувати зручну систему зберігання товарів на складі - потрібно лише впорядкувати продукцію і забезпечити її клейкою стрічкою різних відтінків.

Ще однією унікальною властивістю скотчу є підвищена адгезія. Саме це дозволяє матеріалу прилипати до будь-якої поверхні, будь то дерево або пластик, метал або скло. При цьому абсолютно не важливо, яка температура і вологість у приміщенні.

Переваги скотча з логотипом від «Імпласт»:

 • легко прилипає;
 • різні кольори;
 • доступна ціна (при виготовленні використовується флексографічний друк);
 • висока якість;
 • нешкідливий.

Купити скотч з логотипом оптом з доставкою в регіони України

Компанія «Імпласт» реалізує оптові партії скотчу на вигідних умовах. Мінімальна партія і термін виготовлення визначаються за домовленістю. Поставка виробів виконується безпосередньо, тому для вас вона буде більш доступною за ціною. Ви, як покупець, без зусиль зможе вибрати оформлення, що вас цікавить, і купити скотч оптом від виробника.

Ми спеціалізуємося на виробництві та продажі фірмової пакувальної продукції. Наше виробництво здатне в повній мірі задовольняти потреби і бажання замовників, а тому ми пропонуємо скотч чудової якості. Подібні результати стали можливі завдяки використанню перевіреної сировини і наявності у нас всього комплексу професійного обладнання. Завдяки цьому вам не доведеться переплачувати посередникам: ми поставляємо вироби безпосередньо, гарантуючи низькі ціни.

Запрошуємо оптових покупців до співпраці з нашою компанією. Менеджери дадуть відповідь на всі питання. Фахівці готові розглянути будь-які пропозиції від потенційних партнерів і розповісти про вигідні умови.

Якщо у вас виникли питання щодо представленої продукції, або у вас вже сформоване замовлення на закупівлю скотча з логотипом, просто зателефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті. Ми оперативно підрахуємо підсумкову вартість вашого замовлення і вкажемо терміни виготовлення необхідної вам партії фірмової пакувальної продукції.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow