Доставка пакетів по Києву та Харкову

26.11.21

Доставка поліетиленових пакетів по Києву та Харкові

Якісні пакети та плівка з логотипом від виробника «Імпласт» з доставкою по містам: Києву та Харкову. Два великі, промислові міста країни з різноманітністю підприємств та розвиненою комунальною сферою вимагають великої кількості пакувального матеріалу для постачання бізнесу практичною та зручною тарою.

Виготовлення та доставка пакетів по Україні

Поліетиленові пакети з логотипом – це справді унікальна універсальна та популярна упаковка, що має унікальні властивості. Її використовують як для реалізації та зберігання, але й транспортування різних товарів, речей, покупок.

Полімер стійкий до хімічних та механічних пошкоджень, легкий, не пом'якшується, часто використовується повторно до 5-6 разів і його вкрай легко перевозити.

Ми надаємо оптовим клієнтам вигідні та доступні варіанти отримання посилки. Обговоріть з менеджером можливість кур'єрської доставки поліетиленових пакетів по Києву та Харкові прямо до вашого офісу або порога.

Надсилання здійснюється надійним способом через вибрану вами службу перевезень:

  • Інтайм.
  • Нова Пошта.
  • Делівері.

Термін виконання транспортування трохи більше 1-2 днів із моменту відвантаження готової партії.

Для більш точного розрахунку вартості зв'яжіться з відділом продажів. У нашого консультанта ви можете запитати, що потрібно для отримання знижки або відвідайте наш сайт, там безліч корисної інформації. До речі, там же можна протягом 1-2 хвилин заповнити онлайн-заявку на виробництво продукту.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow