Друк логотипу на поліетиленових пакетах: замовити друк на пакетах

26.11.21

Фірмові пакети - це рекламний майданчик, який дає можливість за короткий термін і відносно дешево підтримати і навіть підвищити імідж компанії. Даний вид упаковки один з кращих рекламних носіїв, тому він застосовується в самих різних сферах.

Сьогодні кожна поважаюча себе організація володіє декількома варіантами сувенірної продукції з логотипом компанії. Найбільш затребуваним варіантом вважається поліетиленова упаковка, яку клієнти з радістю не раз використовують в побуті. Для просування бренду на виставках, за участі в різних зустрічах і форумах, при проведенні акцій для підвищення ефективності рекламної кампанії найчастіше використовують друк на пакетах банан.

Друк логотипу на пакетах банан для реклами вашого бізнесу

При виготовленні пакетів на виробництві «Імпласт» може бути використаний поліетилен трьох видів: низького, середнього і високого тиску. На практиці найбільшу популярність отримав друк реклами на упаковці з ПВТ: вона стійка до зминання, щільна, приємна на дотик і дає кращий глянець. Такі пакети з логотипом створюють належне враження про компанію і будуть служити довго кожному клієнту.

Пакети банан мають представницький зовнішній вигляд, і за традицією саме їх вибирають для нанесення логотипу на пакет. Вони поширені не так широко, як пакети майка, оскільки їх виробництво обходиться дорожче. Але саме презентабельність і строгість дають можливість використовувати пакети банан з логотипомкомпанії в більш вузьких сферах бізнесу, таких як, продаж ювелірних виробів, парфумерія, бутики, автосалони не тільки для упаковки товарів, але і в якості гарного сувеніру. Умовну назву даний вид пакета отримав завдяки вирубній ручці, що нагадує за формою банан. Сам пакет має форму прямокутника і може бути виготовлений прозорим, кольоровим або білого кольору.

Пакети давно вже перестали бути просто упаковкою для товарів, вони стали справжнім сувеніром для цінителів того чи іншого бренду, якщо говорити про торгівлю. Їх пропонують в якості недорого подарунка на всіляких виставках, семінарах і презентаціях. У зв'язку з цим друк логотипу вашої компанії на поліетиленових виробах - це вигідний маркетинговий хід. Замовивши таку рекламу, ви отримаєте для свого бізнесу нових клієнтів.

Замовити друк пакетів в Україні

Наше підприємство вже довгий час виготовляє поліетиленову упаковку. Нам довіряють замовники по всій Україні. Ми пропонуємо нашим клієнтам не тільки адекватний прайс на послуги, а й індивідуальний підхід до кожного підприємця. При обсязі замовлення від 5 тисяч штук і вище ви отримаєте найбільш вигідне співвідношення ціни і якості.

Виробництво «Імпласт» може похвалитися власним виробництвом з передовим обладнанням: пакети виходять дуже якісними за рахунок відповідального підходу до їх виготовлення. Презентабельність пакету типу «банан» надають донні і бічні складки. Поліетилен, з якого виготовляється продукція, досить міцний. Ми пропонуємо різні варіанти міцності кульків. Так, за рахунок методу «гарячого рейтера» ручки пакета стають міцнішими. Ми виготовляємо пакети по вашим індивідуальним замовленням з нанесенням друку логотипу.

Для оформлення замовлення вам потрібно зв'язатися з будь-яким нашим менеджером. Разом ви зможете вибрати максимально придатний для вашої організації варіант поліетиленової упаковки. Все що вам потрібно для цього - це відвідати сторінку «Контакти» на сайті і знайти електронну пошту та телефони наших фахівців. При необхідності, на ваше прохання ми зможемо відправити вам зразки нашої продукції.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow