Друк на поліетиленових мішках: замовити мішки з друком на виробництві

26.11.21

Друк на поліетиленових мішках: замовити мішки з друком на виробництві

Поліетиленова упаковка сьогодні використовуються повсюдно. Це найзручніший засіб для пакування, фасування, транспортування і зберігання різних продуктів, навіть сипучих. Деякі господині дають їм другий шанс після того, як, наприклад, пакети виконають свою основну функцію - доставляти продукти або речі з магазину. У багатьох споживачів зберігаються поліетиленові пакети і мішки, які використовуються для подальшого зберігання речей, збору сміття і т.д.

Чому саме поліетиленовий мішок став фаворитом, а не, наприклад, паперовий? Безумовно, переваги та недоліки є у кожного виду упаковки, але якщо підійти до питання з точки зору ціни і практичності, то безперечним лідером будуть поліетиленові вироби.

Різноманітний дизайн, форма і колір - це загальне у обох видів, але поліетиленові мішки довговічніше, вони не втрачають своїх властивостей з часом, гігієнічні і зберігаються при будь-яких умовах. Папір рветься, сиріє, розкладається під дією води, тобто універсальною упаковкою його ніяк не можна назвати. Спектр використання у нього досить вузький, в той час як вибір поліетиленових виробів значно більший, їх дизайн і вид задовольняє попит і споживачів і підприємців.

Що стосується екологічності та складнощів з утилізацією поліетиленової упаковки, то в цьому питанні за останніми даними рекорди б'є саме поліетилен. Якщо розглянути процес виробництва поліетиленових виробів і процес їх утилізації та порівняти дані аспекти з паперовими аналогами, то можуть з'ясуватися цікаві речі. Так, переробка поліетиленових відходів значно економічніше (майже на 90%). А якщо згадати про можливість використання поліетиленової плівки з добавками для біологічного розкладання, то папір відійде на другий план за всіма показниками.

Особливості замовлення поліетиленових мішків з друком на виробництві «Імпласт»

Ви можете надіслати нам готовий логотип або замовити розробку будь-якого зображення для друку на поліетиленових мішках. Завдяки нашому обладнанню зображення легко лягає на пакувальні вироби і зберігає незмінний вид вкрай тривалий час. Основний метод, який використовується нами для нанесення друку на пакети і мішки  - флексографія.

Термін нанесення друку складає від 10 днів. Кількість кольорів, що наносяться - від 1 до повноцвіту. Мінімальний тираж залежить від конкретного виду виробів і матеріалу, з якого він буде виготовлятися.

Всі існуючі види мішків і пакетів ви знайдете в одному місці – на виробництві «Імпласт». Наша продукція представлена в різних варіантах їхнього типу і розмірів. Ми здатні забезпечити будь-якого замовника недорогою і якісною упаковкою. Як виробник, ми маємо можливість встановлювати такі ціни на продукцію, які будуть найбільш привабливі для покупців. Використовуючи сучасне обладнання та технології, якість продукції залишається на високому рівні. Наші мішки не рвуться, не тягнуться, не обсипаються. Це екологічно чисті, безпечні для людини і навколишнього середовища вироби сучасного формату.

Якщо ви зацікавилися купівлею, вам потрібна додаткова консультація або ви вже вирішили замовити оптом поліетиленові мішки з друком, зв'яжіться з нашими фахівцями. Стаючи нашими замовниками, ви одночасно купуєте ідеальну тару для свого товару, дієву рекламу і надійного партнера.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow