Друк на поліетиленових пакетах – замовити пакети з друком

26.11.21

Друк на поліетиленовому пакеті відмінний спосіб просування вашої торгової марки. Це недорогий і простий метод реклами, який повсюдно використовується в сучасному бізнесі. Друк на поліетиленовому пакеті дає широкі можливості для фантазії. На поліетиленовому пакеті можна надрукувати практично будь-який малюнок: текст або картинку. Нанести адресу вашого магазину, назва товару або номер телефону доставки.

Будь-яка інформація, яку ви надрукуєте на поліетиленовому пакеті або логотип вашої фірми почнуть відразу ж викликати інтерес у перехожих, як тільки ваш щасливий покупець вийде з магазину. Саме такий спосіб залучення клієнтів вважається найефективнішим. Така пасивна реклама не вимагає постійного фінансування, так як пакет з логотипом - це в першу чергу упаковка і при цьому є важливим елементом маркетингової стратегії, як великого, так і середнього підприємства.

Способи друку на поліетиленових пакетах

Нанести друк на поліетиленовий пакет можна двома способами: шовкотрафаретом і флексографією.

Обидва ці способи дають хороший результат і відмінний за якістю друк на поліетиленових пакетах, але за умови дотримання певних правил.

Шовкотрафаретний друк відмінно працює на брендованих пакетах з логотипом. Такі пакети зазвичай випускаються невеликими партіями і на це існують дві основні причини.

  • По-перше, такий друк трудомісткий, на нього йде більше часу і ресурсів.
  • По-друге, друк на пакетах таким способом достатньо дорогий.

Ефект від шовкотрафарету - це неперевершене за якістю зображення. У поєднанні з щільним, гладеньким поліетиленом низького тиску виходить відмінна фірмова упаковка для особливих товарів. Брендовані пакети з логотипом, виготовлені методом шовкотрафарету, використовують бутики, різні салони і магазини, де важливо залучити клієнтів солідною і якісною упаковкою. Зазвичай такі пакети з друком використовують для реклами і просування.

Флексографія - є більш поширеним і популярним методом, так як економічно більш вигідний в великих масштабах. Ви без проблем можете замовити оптову партію таких пакетів з друком. Найчастіше цей вид нанесення зображення застосовується при виготовленні поліетиленових пакетів і кульків для супермаркетів і торгових організацій. Головною рисою цього способу друку є більш висока швидкість нанесення малюнка і збереження високої якості за меншу вартість. Чим більше партія пакетів, тим меншою в сумі виходить вартість друку.

Замовити друк на поліетиленових пакетах з доставкою

На нашому виробництві використовується друкарське обладнання провідних світових виробників, яке дозволяє друкувати на поліетиленових пакетах і всіх видах полімерних матеріалів різною шириною і з діапазоном довжини відбитка. Всі машини додатково оснащені сучасними системами комп'ютерного контролю та автоматичного управління процесом друку, що дозволяє постійно підтримувати високу якість друку на поліетиленових пакетах.

Вся готова продукція перед відправкою упаковується з урахуванням умов майбутньої транспортування. Пакування готових надрукованих поліетиленових пакетів проводитися в стрейч-плівку, для більш надійної і компактної транспортування.

Ми здійснюємо доставку зручним для клієнта способом. Зателефонуйте нашому менеджеру з продажу і отримаєте безкоштовну консультацію щодо вибору підходящого матеріалу для друку на поліетиленових пакетах. Наші консультанти прорахують для вас приблизну вартість друку майбутнього тиражу пакетів, підберуть найбільш вигідний тип поліетилену і спосіб нанесення друку.

Заповніть онлайн-заявку на нашому сайті, і наш оператор передзвонить вам для уточнення деталей замовлення.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow