Дизайн поліетиленових пакетів з логотипом

26.11.21

Дизайн поліетиленових пакетів з логотипом

Звичайний поліетиленовий пакет може бути яскравим і стильним, що приковує до себе погляди сотень людей. Запорука успіху тут - в ексклюзивному зовнішньому вигляді пакета. Це досягається, по-перше, за рахунок використання високоякісних матеріалів і застосування передових технологій при виробництві поліетиленової продукції. А по-друге, за допомогою ексклюзивного дизайну і друку фірмового логотипу.

Дизайн поліетиленових пакетів для торгових мереж

Хороший дизайн і висока якість матеріалів дозволяють виділити пакет з сотень і тисяч інших аналогічних виробів. Щоб створити ефективний дизайн пакетів для торгових мереж, потрібно дотримуватися ряду нескладних правил.

Якщо ви власник магазину або торговельної мережі і хочете, щоб ваші поліетиленові пакети своїм зовнішнім виглядом і функціональними характеристиками затьмарювали конкурентів, зверніться до надійного і перевіреного виробника «Імпласт». У нас працюють досвідчені фахівці, які знайдуть оптимальне рішення з урахуванням ваших побажань.

Дизайн поліетиленового пакета повинен викликати позитивні емоції. Тому при його розробці слід застосовувати гармонійне поєднання кольорів і візуально приємні образи. Логотип вашого магазину повинен бути зображений крупно, чітко і акцентовано. Він повинен бути добре помітним на великій відстані.

Не бійтеся нестандартних рішень. Чим цікавіше і нешаблонне буде виглядати ваш пакет, тим більше шансів, що такий дизайн сподобається і запам'ятається цільовій аудиторії.

Не слід при цьому забувати, що пакет - це, перш за все, суто функціональне виріб. Він повинен бути зручним у використанні, невибагливим, міцним і зносостійким. Іншими словами, дизайнерські рішення не повинні приносити шкоди технічним характеристикам моделі.

Дизайн поліетиленових пакетів для компаній, підприємств, організацій

Фірмові поліетиленові пакетитакож люблять замовляти багато компаній. Такі пакети часто стають елементом їх фірмового стилю, виконуючи при цьому функцію безкоштовного рекламного носія бренду. Власникам бізнесу при замовлені фірмових пакетів необхідно враховувати кілька особливостей.

По-перше, хороший дизайн повинен сприяти розвитку вашого бізнесу. А для цього він повинен враховувати специфіку бізнес-процесів, ринкової ніші і цільової аудиторії. Ідеально, коли дизайн поліетиленового пакета відображає напрямок діяльності, філософію та основні переваги вашої компанії і при цьому подобається вашим клієнтам, партнерам і співробітникам - тобто тим, хто буде використовувати пакет в повсякденному житті.

По-друге, пакет повинен бути приємний як візуально, так і на дотик. А значить, він повинен виготовлятися з найякісніших матеріалів і на професійному обладнанні. Тому радимо вам замовляти виробництво пакетів саме у нас, оскільки у нас великий досвід і гарна репутація.

По-третє, не забувайте, що за зовнішнім виглядом ваших пакетів з логотипом про вашу компанію судитимуть сторонні люди, багато з яких, можливо, є вашими потенційними клієнтами. Тому дизайн повинен створювати образ процвітаючого респектабельного бренду, що займає провідні позиції на ринку. І разом з тим ефективно доносити основну інформацію про компанію: хто ви, чим займаєтеся, чому ви краще за інших.

Виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом ви можете замовити в компанії «Імпласт». Ми виконуємо замовлення за індивідуальними параметрами клієнтів, з урахуванням всіх ваших специфічних умов і побажань. Гарантуємо виконання замовлень в строго обумовлені з вами терміни.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow