Еко пакети з логотипом

26.11.21

Еко пакети з логотипом

Останнім часом все більшою популярністю користуються поліетиленові кульки, що найчастіше називають «еко пакети». Виробництво "Імпласт" випускає оптом таку продукцію. Крім того, ми готові запропонувати вам виготовлення її на замовлення з нанесенням друку вашого логотипу.

У нас ви можете купити популярні фірмові поліетиленові еко пакети типу "майка" та "банан" із нанесенням флексодруку. Біорозкладні кульки від «Імпласт» - це доступна популярна поліетиленова упаковка, яка виготовляється з урахуванням вирішення проблеми забруднення навколишнього середовища.

Чому клієнти замовляють еко пакети

В Україні, за країнами Євросоюзу, стали всерйоз замислюватися щодо вирішення екологічних проблем. Як відомо, полімерні відходи через їх стійкість завдають значної шкоди навколишньому середовищу. Нарівні з належним збором та переробкою таких відходів, вирішенням проблеми є використання певних добавок при виробництві полімерних плівок, в результаті чого пакети стають біорозкладними.

Така гідна альтернатива, безперечно, приверне тих клієнтів, які у своїй діяльності приділяють велику увагу вирішенню екологічних проблем. Важливо, що еко пакети практично нічим не відрізняються від звичайних (поліетиленових), а їхня вартість трохи більша.

Імпласт є соціально відповідальною компанією: ми не просто говоримо про проблеми забруднення навколишнього середовища, а все робимо від нас залежне, щоб вирішити ці проблеми. Так, для виробництва еко пакетів ми використовуємо спеціальні добавки, які не впливають на експлуатаційні характеристики виробів, але при цьому є біорозкладними. І що важливо для бізнесменів, пакувальна продукція, що має екологічну спрямованість, у нас коштує недорого.

Для того щоб пакувальна продукція з біорозкладаною добавкою максимально довго зберігала свої експлуатаційні властивості, дуже важливо їх зберігати в темному і сухому місці з невисокою температурою.

Біорозкладні пакети з печаткою логотипу

Оскільки компанія «Імпласт» спеціалізується на випуску пакетів з логотипом, то цілком природно, що ми можемо запропонувати нашим клієнтам фірмові кульки з плівки, що біорозкладається. Для виробництва еко пакетів з логотипом ми купуємо та використовуємо лише якісну сировину, фарби та спеціальні добавки, а сам виробничий процес здійснюється на сучасному обладнанні.

Відомо, що пакети з логотипом ефективно використовуються для реклами. Наявність спеціальної біорозкладної добавки у фірмовій упаковці можна використовувати як додатковий інформаційний привід для популяризації вашої компанії. Для цього під час друку можна використовувати спеціальний значок, що вказує, що використовуються кульки з добавкою, що біорозкладається. Такий підхід зараз у тренді і він допоможе вам у конкурентній боротьбі за клієнтів.

Замовити Еко пакети оптом у виробника

Для закупівлі у нас доступні еко пакети типу «майка» та «банан» із печаткою логотипу. Як і будь-яка інша замовна пакувальна продукція, биоразлагаемые кульки можуть випускатися необхідних вам розмірів білими, прозорими чи кольоровими. Спосіб нанесення фірмового зображення – флексодрук.

Щоб вигідно замовити еко пакети з логотипом потрібного вам різновиду, вам достатньо зв'язатися з відділом продажів «Імпласт». Наші фахівці швидко розрахують ваше замовлення та запустять його у виробництво.

Зробіть свій позитивний внесок у захист навколишнього середовища України: купіть біорозкладні кульки з печаткою у виробника за найкращою ціною.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow