Еко сумки на всі випадки життя

26.11.21

Еко сумки на всі випадки життя

Захист довкілля дедалі більше перебуває у центрі суспільної уваги. Ухвалення нового законодавства в Україні відображає цю зміну, що призведе з наступного року до скорочення споживання пластикових пакетів. Багаторазові еко сумки для перенесення зі спанбонду, натуральних волокон, таких як бавовна, стануть найближчим часом популярними.

Еко сумки шоппери від фабрики «Імпласт» оптимально поєднують у собі практичність та екологічну «чистоту», тому ідеально підходять для нашого повсякденного життя. Розглянемо основні аргументи на користь замовлення цієї екологічно чистої пакувальної продукції.

Еко сумки застосовуються у багатьох сферах нашого життя

Еко сумки виготовляються з легких та міцних матеріалів і тому вони дуже практичні. Вони стануть вам помічниками у повсякденному житті. Без них наступного року можуть виникнути проблеми з транспортуванням покупок.

Крім позитивного сприйняття споживачами, вони характеризуються безліччю позитивних властивостей: на відміну паперових пакетів, їм властиві висока місткість, міцність і довговічність. Еко-сумки підходять до будь-якої куртки та сумочки, вони легкі, а їхній матеріал піддається біологічному розкладанню. Ці особливості роблять екологічні сумки дуже привабливими для рекламних заходів, популяризації брендів та торгових марок.

Популярні сфери застосування – торгова діяльність, різноманітні заходи, такі як міські ярмарки, відкриття магазинів, виставки, конференції. Еко сумки високої якості, прикрашені фірмовим логотипом, ідеально підходять для вашого мерчендайзингу, а також подарунками покупцям і діловим партнерам.

Використання еко сумок як рекламні площі стає все більш популярним. Незалежно від того, де ви зустрічаєтеся з ними щодня, вони несуть рекламне посилання всюди.

Величезною перевагою еко сумок є те, що вони дуже міцні, не дуже дорогі, тому вони популярні серед молоді, так і доросліших людей. Їх розмір чудово підходить для торгівлі, маркетингових заходів, повсякденного використання чи подорожей. Щоб отримати максимум дивідендів від замовлення еко сумок, рекомендуємо передбачити нанесення на них персонального принта.

Еко сумки з логотипом від виробника

У компанії «Імпласт» ви маєте великий вибір екологічних сумок на будь-який смак. Будь то маленькі та тонкі, або досить великі та барвисті – вибір за вами. Всі наші еко сумки випускаються на замовлення з урахуванням ваших потреб та необхідності друку фірмового логотипу. Немає жодних обмежень на тактильні та колірні варіанти дизайну. Зображення може бути нанесене на одну або декілька сторінок.

Якщо ви хочете представити себе своїм клієнтам, діловим партнерам та співробітникам як екологічно свідому компанію, тоді еко сумки як рекламні товари, безумовно, є ідеальним вибором.

На нашому виробництві доступні для замовлення еко сумки різних форм, кольорів, розмірів та матеріалів. Ми можемо нанести логотип на кожну сумку або прикрасити їх індивідуальним рекламним повідомленням.

Замовлення еко сумок безпосередньо у вітчизняного виробника для вас означатиме найкращу ціну, фабричну якість та мінімально можливий термін їх виготовлення. Не проґавте можливість своєчасно зреагувати на зміну законодавства і вже зараз замовити еко сумки з логотипом, які стануть трендом наступного року. Ці корисні вироби заслужено оцінять ваші клієнти, використовуючи їх у різних життєвих ситуаціях.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow