Еко сумки шоппери - альтернатива пластиковим пакетам

26.11.21

Еко сумки шоппери - альтернатива пластиковим пакетам

Багато торгових компаній в даний час шукають заміну пластикових пакетів, у зв'язку з обмеженнями, які набудуть чинності наступного року. Незалежно від того, чи хочете ви провести місцеву або національну рекламну кампанію, ви знайдете придатні для цього багаторазові сумки шоппери за найнижчою ціною прямо тут. Ми пропонуємо широкий вибір еко-мішок - від модних виробів для покупок з печаткою логотипу до пляжних сумок з рекламним принтом, які є відмінною альтернативою пластиковим пакетам.

Якщо ваша компанія хоче просувати свій бізнес, то наші доступні еко сумки шоппери за оптовою ціною – ідеальний вибір. Міцні еко сумки можуть використовуватися для різних цілей, що робить їх предметом, який більшість людей використовуватиме щодня. Ми надаємо можливість замовникам контролювати імідж вашого бренду, надаючи індивідуальні варіанти друку. Після надання нам ваших макетів, узгодження бюджету та кольорів друку ми виготовимо оптимальну для вас продукцію, яку ви зможете придбати у нас максимально вигідно.

Прорекламуйте свій бренд за допомогою багаторазових еко сумок шопперів

Вибираючи еко сумки шоппери для свого бізнесу, ви повинні враховувати, що принесе користь вашим клієнтам. Покупці «ділитимуться» вашим брендом під час кожного походу в магазин, використовуючи фірмові суми для покупок. Еко шоппери розраховані на багаторазове використання – це практичний та корисний спосіб турботи про навколишнє середовище, просуваючи при цьому назву та логотип вашої компанії.

На відміну від одноразових пластикових пакетів, багаторазові сумки шоппери з логотипом забезпечують багаторазове та позитивне знайомство з брендом. Фірмові багаторазові сумки - ідеальний подарунок або упаковка для промопродукції.

Виготовлені на замовлення еко сумки шоппери з печаткою логотипу можна використовувати як подарунки на торгових виставках або як пакувальні вироби на касах для покупців у продуктових магазинах та інших підприємствах роздрібної торгівлі. Вони також відмінно підходять для відкриття магазинів або для роздачі під час промо-акцій як екологічно чистий подарунок, який можна використовувати щодня.

Фірмові еко сумки шоппери створять вам репутацію надійної компанії, яка орієнтована не на одноразові продажі, а на довгострокову комунікацію з клієнтами. Прихильність компанії до ідеї захисту навколишнього середовища стане додатковим сильним фактором, що впливає на те, де клієнти будуть здійснювати свої покупки.

Замовити фірмові еко сумки шоппери

Імпласт – виробник сумок багаторазового використання з екологічно чистих матеріалів. Наші нестандартні сумки шоппери для продуктів найчастіше використовуються в рекламних цілях, тому ми пропонуємо друк логотипу на виробах, що виготовляються у нас.

Ви, як клієнт, завжди отримаєте найвигідніші ціни. Чим більший обсяг замовлення, тим нижча ціна: це реальність виробництва та можливість економії при прямих закупівлях із фабрики. Ви отримуєте доступ до знижок на оптові продажі та прямий доступ до наших спеціалістів, які допоможуть вам вибрати оптимальний варіант продукції та замовлення. Зверніть увагу на нашу лінію багаторазових еко сумок з бавовни, спанбонду та інших матеріалів, які доступні на замовлення з печаткою логотипу.

Наші еко сумки шоппери виготовлені з органічних, перероблених матеріалів – це ідеальна екологічна альтернатива пластиковим пакетам. Незалежно від того, який стиль ви виберете, багаторазові сумки для покупок - це економічний спосіб просунути свій бренд серед споживачів.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow