Етапи нанесення логотипу на пакети

26.11.21

Маркетингові компанії, спрямовані на залучення клієнтів та підвищення впізнаваності бренду, досить швидко окупаються за рахунок нових прибуткових замовлень та розширення сфер діяльності.

Реалізація товарів в упаковках з власним логотипом позитивно відбивається на рівні продажу та темпи зростання.

Чому вигідно працювати з компанією "Імпласт"

Замовляючи поліетиленову продукцію з логотипом у виробничій компанії Імпласт, ви отримуєте якісні пакети з доставкою по Україні. Вся продукція перевірена та відповідає державним стандартам. Ми використовуємо лише сертифіковану сировину та сучасне високотехнологічне обладнання.

Купуючи готові пакувальні матеріали (пакети Майка або Пакети Банан), ви заощаджуєте час та гроші. Випускати власну обгортку дорого та непрактично. Якщо у вас невеликий бізнес, ви не станете запускати лінію для виробництва пакетів. Великі бренди теж працюють із виробничими фірмами на партнерських умовах. У такому випадку торгова марка має більше каналів фінансування для розвитку основної спрямованості.

Виробництво пакетів - це складний процес, що вимагає особливих навичок та фінансових вкладень. При цьому індустрія не стоїть на місці і для того, щоб випускати якісну, конкурентоспроможну продукцію, потрібно постійно моніторити ринок і модернізувати виробництво.

Для того щоб з пет гранули вийшов готовий виріб, вона проходить довгий шлях. Виготовлення поліетиленового рукава, формування, фальців, ручок, різання. Після друку логотип. Для цього спочатку розробляється дизайн виробу, підбирається відповідний вид пакета, розмір, густина визначається тиражем. Для відповідності друку зображенню в техкарті (є базовим наочним прикладом для виконавця) по пантонному віялу підбирається потрібний відтінок. Налаштування кольору важливий і відповідальний етап друку саме від цього залежатиме гармонійності та чіткість картинки.

Для більш точного прорахунку на пакет з логотипом або поліетиленові пакети звертайтесь до нашого відділу продажу

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow