Фасувальні пакети

26.11.21

Поліетиленова продукція – це універсальний матеріал, що повсюдно використовується, для упаковки різного роду продукції. Фасувальні пакети - оптимальний варіант для великих торгових мереж. Цей товар охопив широкий ринок, зайнявши нішу інструментів для пакування. Поліетиленова плівка та вироби з неї використовуються майже у всіх галузях закупівель та промисловості.

"Імпласт" - відомий український виробник полімерної продукції. Наше виробництво випускає різні різновиди поліетиленових кульок високої якості за низькою ціною.

Специфіка застосування фасувальних пакетів

Фасувальні пакети активно використовуються одночасно у кількох сферах діяльності. Якщо розглядати за обсягом секторів, можна виділити:

  • Роздрібна торгівля. Найпопулярніший матеріал, який використовується у будь-якому вигляді продажів. Починаючи з ринків та продуктових кіосків і закінчуючи великими супермаркетами та бутіками.
  • Складування та транспортування. Фасувальна упаковка ідеально підходить для сортування та роздільного зберігання груп товарів компактно із значною економією місця.
  • Побутове користування. У господарських потребах такі пакети просто незамінні. Вони еластичні, місткі, легкі та недорогі. Завдяки міцному поліетилену їх можна використати повторно близько 5-6 разів.

Тому багато виробничих підприємств і фірм купують фасувальні пакети оптом. Свою популярність вони заслужили набором якісних характеристик, серед яких основними є:

  • Високий рівень захисту вмісту від негативного впливу зовнішніх факторів (пилу, бруду, вологи та сторонніх запахів).
  • Великий спектр споживання (можна фасувати і зберігати як продовольчі, і непродовольчі продукти майже всіх потенційних категорій).
  • Велика розмірна сітка. Підійде для товарів різних габаритів як для дрібних речей, так і великих.
  • Гігієнічність та гіпоалергенність. Спеціальні фасувальні пакети для харчових продуктів, особливий склад полімеру, яких не вступає в хімічну реакцію з їжею та іншою натуральною органікою.
  • Зручність у використанні. Прозорий матеріал, що не мчить, не потрібно розкладати і розрівнювати як, наприклад, паперові пакети, а так як він абсолютно безбарвний, крізь нього відмінно проглядається упакований товар.

Купити фасувальні пакети від виробника за низькою ціною

Купуючи різні види пакувальних виробів, ви повинні бути впевнені у їх якості. Тільки звертаючись безпосередньо на надійне виробництво, ви можете бути впевненими у захищеності угоди, а також можете отримати найкращу ціну на фасувальні пакети.

Наше виробництво «Імпласт» має відмінну репутацію, якою ми цінуємо. Ми обслуговуємо українських споживачів, забезпечуючи їх фірмовими пакетами з логотипом, а також недорогими кульками для фасування. У нас є все необхідне для торгівлі.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow