Фірмові еко сумки на замовлення

26.11.21

Фірмові еко сумки на замовлення

Тема захисту навколишнього середовища та обмеження використання пластикових пакетів стала цього року дуже актуальною. Зараз, як ніколи раніше, багато замовників звертаються до нас як виробника еко сумок з логотипом, оскільки ці вироби є екологічно чистою альтернативою пластиковим пакетам. Перехід від пакетів майка товщиною менше 50 мкм на фірмові еко сумки для покупок не тільки є більш екологічним варіантом, але й дає низку додаткових переваг, таких як здатність витримувати більш важкі навантаження, набагато більший термін експлуатації, зручність перенесення товарів.

На щастя, ми розуміємо важливість цієї проблеми, тому ми пропонуємо широкий асортимент фірмових еко сумок на замовлення, які не тільки мають чудовий вигляд та оптимальні експлуатаційні характеристики, але й корисні для довкілля.

Чому вигідно використовувати фірмові еко сумки

Наша мета – допомогти вам у прийнятті рішення про те, що використання екологічно чистих пакувальних виробів може стати для вашого бізнесу вигіднішим. Включення у вашу маркетингову стратегію використання наших еко сумок з логотипом зробить ваш бізнес більш екологічно чистим та принесе вам дивіденди у вигляді більш ефективної реклами.

Фірмові еко сумки бувають різних розмірів, моделей та матеріалів. Найбільш класичними вважаються еко сумки з бавовни. Вони є одними з найпопулярніших форм багаторазових сумок завдяки їх міцним властивостям, естетичному вигляду. Доступні в натуральному кольорі, бавовняні сумки бувають різних розмірів і чудово підходять для друку реклами.

Фірмові еко сумки зі спанбонду продемонструють вашим клієнтам, наскільки важливою є екологічність для вашого бізнесу. Універсальність цих сумок вражає: вони зручні завдяки своєму великому розміру, в них можна переносити безліч предметів, що робить їх ідеальними для походів магазинами. Завдяки своєму матеріалу вони здатні витримувати велику вагу, не рвуться, коштують недорого.

Таким чином, завдяки своїй високій міцності та очевидній корисності фірмові еко сумки є відмінними рекламними носіями, які працюватимуть на вас багато років. Еко сумки шоппери можна використовувати для перенесення багатьох продуктів, для щотижневих покупок у супермаркетах, для носіння канцелярського приладдя до школи або на роботу, а також для нескінченного списку інших застосувань. Перевага їх використання для друку реклами ще полягає в тому, що ви можете орієнтуватися на всі демографічні групи, оскільки універсальність цих сумок справді безмежна.

Фірмові еко сумки стали модним аксесуаром, який носять на плечах багато людей в Україні. Надрукований на просторій площі сумок, логотип вашої компанії щодня тривалий час привертатиме увагу багатьох сторонніх спостерігачів, тому тривалість рекламної компанії у сумок вища, ніж у звичайних пластикових пакетів. Незважаючи на те, що вартість фірмових еко сумок більша за пакети, ваші витрати багаторазово окупляться, особливо якщо ви замовите якісні вироби у нас на фабриці.

Замовити фірмові еко сумки.

Імпласт пропонує широкий вибір фірмових еко сумок на вибір. Всі наші сумки підходять для друку вашого логотипу або рекламного тексту. Ми наносимо друк із однієї або двох сторін (на ваш вибір) з використанням новітніх технологій для отримання ідеального результату. Ви отримаєте якісні міцні вироби, які відповідатимуть вашому фірмовому стилю. Нанесення чіткого фабричного друку підвищить можливість того, що ваш бренд буде помічений.

Ми є виробництвом повного циклу, тому оформивши у нас замовлення фірмових еко сумок з необхідними характеристиками, ви отримаєте найкращу цінову пропозицію та оптимальні терміни доставки готової продукції по Україні.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow