Фірмові пакети з логотипом

26.11.21

Фірмові пакети з логотипом - «майка» та «банан»

Поліетиленові пакети зручні і досить міцні, вони мають доступну ціну, тому займають провідні позиції за популярністю, як у великих компаніях, так і для малого бізнесу. Їх застосовують в різних сферах: від упаковки невеликих одиничних виробів, до перенесення великих товарів. Як і фасувальні кульки «майки» і «банани» постійно використовуються в кожній сфері діяльності людини. Невелика собівартість і доступність у продажу дає їм ряд суттєвих переваг.

Переваги використання полімерної упаковки з логотипом

Якісний поліетиленовий пакет з логотипом застосовується повсюдно для упаковки товарів, а також як елемент маркетингової кампанії бренду. Не одна сучасна рекламна акція не обходиться без роздачі сувенірної продукції або проведення презентації. Використання поліетиленових фірмових пакетів з логотипом дешевий і надійний спосіб підвищити інтерес до вашого бізнесу.

Пакет «майка» використовується для упаковки об'ємних товарів, його часто можна зустріти на касах супермаркетів і продуктових магазинів. Серії маленького і середнього розмірів можна побачити в кожному магазині, службі доставки та аптеці, вони компактні, практичні, а головне недорогі.

Пакети типу «банан» або пакети, сумки з поліетилену прекрасно підходять для упаковки подарунків, поліграфічної продукції, в якості рекламних роздавальних матеріалів. Можливість широкоформатного друку і якість поверхні дозволяє створювати відмінні подарункові упаковки.

Брендовані пакети з нанесеним логотипом від виробника за низькими цінами можна замовити на сайті компанії «Імпласт». Для оформлення онлайн-заявки перейдіть на головну станицю або скористайтеся зручним для вас каналом зв'язку, всі контакти представлені на сайті.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow