Флексографічний друк для виготовлення пакетів із логотипом

26.11.21

Флексографічний друк для виготовлення пакетів із логотипом

Поліетиленові пакети використовуються у різних галузях промисловості та торгівлі. Вони мають велике значення для бізнесу та продуктів, які постачаються на ринок. "Імпласт" виробляє високоякісні пакети з логотипом оптом, які ви можете замовити відповідно до ваших потреб.

Флексодрук - це метод друку, який ми використовуємо при виготовленні фірмових поліетиленових пакетів. Вона є оптимальним вибором з точки зору якості та ціни, витіснивши дорожчі методи друку. Не випадково, що все більше компаній вибирають пакети з логотипом, виготовлені у нас з використанням цього методу друку.

Особливості флексодруку

Це процес, аналогічний ротаційному друку - у ньому використовуються самі основні принципи. Зазвичай у флексографській пресі використовуються спеціальні кліше, що прикріплюються до валів автоматичного пристрою (флексомашини). Через друкарську форму фарба передається на поліетиленову плівку, коли вона проходить крізь вали.

Флексографія краще літографії, оскільки дозволяє використовувати ширший спектр фарб і добре підходить для друку на різних матеріалах, включаючи поліетиленову плівку. Флексографські фарби висихають швидше, що забезпечує більш швидке та дешеве виробництво.

Виготовлення друкарської форми – досить простий процес, проте він потребує використання відповідного обладнання. При замовленні пакетів із логотипом, у разі відсутності у вас кліше, ми допомагаємо нашим клієнтам у його виготовленні, розміщуючи замовлення на його виробництво у наших партнерів, які спеціалізуються на цьому. Кожна флексоформа виготовляється спеціально для кожного окремого кольору вашого фірмового зображення. Тому для прискорення виготовлення пакетів всі роботи з додрукарської підготовки, включаючи розробку та узгодження дизайну, необхідно виконати заздалегідь.

Бонусом вам стане те, що кліше для друку буде придатне для друку тривалий час (його ресурс вимірюється мільйонами відбитків).

Перевага нанесення печатки на пакети

Сам факт нанесення індивідуального друку на ваші фірмові пакувальні вироби вже справлятиме значний ефект. Коли ваш продукт виділяється із загальної маси, ви значно збільшуєте ймовірність його придбання. Ви можете підвищити впізнаваність вашого бренду серед багатьох потенційних клієнтів, які зазвичай не знають про вашу компанію. Ваші товари не тільки будуть виглядати більш привабливими для клієнтів, але також більш імовірно, що клієнти звернуться до ваших торгових точок, коли вони будуть легко розпізнавати та ідентифікувати логотип вашої компанії.

Переконайтеся, що ви належно рекламуєте свій бізнес: поліетиленові пакети з логотипом відкривають значний маркетинговий потенціал для компаній, які прагнуть підвищити обізнаність своїх споживачів. Купівля оптом забезпечує ряд переваг, але найбільша вигода для бізнесу – це заощаджені гроші.

Друк на замовлення - це найекономічніший спосіб передати ваш продукт до рук споживачів, він ідеально підходить для підприємств у різних галузях. Наприклад, пакети з логотипом часто використовуються для роздрібної упаковки харчових продуктів, проведення рекламних акцій, виставок та іншого комерційного використання.

Якісні пакети з флексодруком від "Імпласт" дозволять вашій компанії просувати ваш продукт через упаковку. Зверніться до нас за винятковими послугами друку поліетиленових пакетів за індивідуальним замовленням. Зв'яжіться з менеджерами нашої компанії для оформлення замовлення високоякісного друку на упаковці вашого продукту.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow