Флексографічний друк на пакетах

26.11.21

Флексографічний друк на пакетах

лексографічний друк на пакетах – чому так вигідно

Поліетиленові пакети з фірмовим логотипом мають привабливий зовнішній вигляд, міцні та надійні, зручні у використанні. Така універсальна упаковка підходить для різноманітних товарів. А можливість розміщення друкованого зображення робить їх об'єктом додаткової реклами.

Завдяки універсальному дизайну та блискучій поверхні плівки поліетиленові пакети чудово підходять для розміщення рекламної інформації. Це гармонійне поєднання презентабельності та відмінних експлуатаційних характеристик.

Як знизити вартість друку

Найпоширеніший спосіб друкування зображення – це флексографічний друк. Таку техніку застосовують для пакетів майка та банан, а також подарункових упаковок. На поверхню можна нанести практично будь-який малюнок: логотип, картинку, напис, слоган чи адресу магазину.

Флексографія відрізняється високою швидкістю друку за допомогою швидковисихаючих фарб і форм з більшою еластичністю. Такий маловитратний та оперативний метод дозволяє надрукувати великі партії за нетривалий час.

Вважається, що флексодрук найвигідніший і найпростіший вид нанесення на плівку відбитка. Економічність витрати матеріалу знижує собівартість. Обробка поліетилену коронним розрядом (активації) збільшує зчеплення, і висихання фарби відбувається швидше, що позначається на якості та термінах виготовлення замовлення.

Компанія «Імпласт» виробляє продукцію на сучасному обладнанні, яке здатне справлятися з оптовими партіями в короткий термін. Друкувати малюнок можна з двох сторін, загальною складністю до 4 кольорів. На ціну готового виробу в першу чергу впливає складність принта: кількість кольорів, друк з двох сторін, величина площі, що запечатується.

Для кожного відтінку потрібна окрема флексоформа, що підвищує вартість замовлення. Комплект кліше замовляється на кожен колір окремо і це найвитратніша частина. Якщо хочете купити недорогі поліетиленові пакети з логотипом, то краще обмежиться 1-2 основними тонами торгової марки або використовувати друк одним кольором. Такі пакети виглядають стильно та яскраво як рекламний продукт.

Замовити продукцію можна на сайті, заповнивши онлайн-форму або у менеджера з продажу. Дізнайтеся про можливості безкоштовної доставки та акційні пропозиції.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow