Флексодрук на поліетиленових пакетах

26.11.21

Флексографія – це найшвидший, найпростіший, доступний і недорогий спосіб нанесення зображення на поліетиленову плівку. Як кліше друку на пакетах впливають на результат і чи потрібно переплачувати?

Навіщо купувати власну прес-форму

Перед початком друку пакетів їх спеціально готують, віддаючи полімерному полотну форму майбутнього виробу. Все починається з моменту додрукарської підготовки, яка включає цілий комплекс заходів, які впливатимуть на кінцевий підсумок. Завдяки їм реально уникнути шлюбу та великої кількості помилок, які часом виникають під час друку. Під час цього етапу відбувається підбір та корекція тону, верстка картинки.

Висока якість кліше для друку на пакет буде запорукою ідеального кольорового відбитка навіть тонкий і не підготовлений целофан. Чим краще випиляно кліше для друку на пакетах, тим чіткішим буде шар фарби, а краї та переходи відтінків рівніші. Замовляючи поставку кульок з логотипом, ви надаєте макет потрібного вам малюнка, а наші співробітники виготовляють силіконову заготівлю, що відповідає зазначеним технічним параметрам, які можна використовувати довгий час для наступних партій.

Більше деталей про технологію, характеристики виробництва та асортимент «Імпласт» ви можете подивитися на сайті компанії. Також наші консультанти допоможуть з вибором та прорахунком вартості тиражу, зателефонуйте в офіс для додаткової інформації про доставку та варіанти оплати.

Флексодрук на поліетиленових пакетах

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow