Флексодрук: пакети з флексодруком логотипу

26.11.21

Ефективним способом популяризації своїх товарів та послуг є нанесення реклами на поліетиленову упаковку. Передові підприємства полімерної галузі, до яких належить компанія «Імпласт», для нанесення рекламного зображення використовує флексодрук.

Пакети з логотипом та текстовою інформацією у відповідному кольоровому оформленні є класичним варіантом фірмової поліетиленової упаковки, яка вже десятиліття використовується для популяризації брендів та самих торгових компаній серед клієнтів.

Важливо, що компанія «Імпласт» не лише пропонує своїм клієнтам послуги з флексографічного друку, а й виконує повний цикл робіт з виготовлення пакетів з логотипом на власному виробництві. Ціна на цю продукцію у нас мінімальна, тому пакети з флексодруком у нас замовляють багато компаній із різних куточків України.

Якість виготовлення пакувальних виробів та нанесення на них друку у нас завжди на належному рівні. Ви можете переконатися в цьому, отримавши зразки виготовленої продукції.

Особливості флексодруку

Цей вид друку використовується для гнучких матеріалів, до яких належить поліетиленова плівка, як основа для подальшого виготовлення пакетів. Оскільки фарба наноситься на рулонну плівку, яка рухається на великій швидкості, то для реалізації такого способу ми використовуємо якісні швидковисихаючі фарби з низькою в'язкістю.

Передача малюнка на плівку здійснюється за допомогою еластичних фотополімерних форм, які завдяки своїй рельєфній будові повторюють контур зображення. Це відбувається в місцях, де виступають опуклі елементи, що передають фарбу плівку.

Що дуже важливо, у нас на виробництві цей процес є автоматизованим. Це відрізняє його від шовкотрафарету, який використовують при малих замовленнях. Так, ми забезпечуємо виготовлення великих тиражів пакетів із флексодруком високої якості. Витрата фарби при цьому оптимальна, а враховуючи інші фактори, собівартість виготовлення пакетів з логотипом виходить мінімальною.

Для замовлення послуги флексодруку необхідно мати фотополімерні форми під кожен колір зображення. Якщо вони у вас відсутні, наші фахівці допоможуть вам у їх виготовленні. Замовивши їх один раз, можна гарантовано використовувати кліше до 3 трьох років. Іншим орієнтиром щодо їх терміну експлуатації є 5 млн. відбитків (одиниць вашої замовленої продукції).

Таким чином, використання у нас цього способу дозволяє нашим клієнтам придбати поліетиленову упаковку за мінімальною ціною.

Замовити пакети з флексодруком логотипу

Виробництво «Імпласт» відоме на всю Україну виготовленням поліетиленової фірмової продукції з нанесенням друку. Завдяки використанню високопродуктивних флексомашин швидкість виконання замовлень зазвичай у нас не перевищує двох тижнів.

У нас ви можете замовити пакети ПВТ та ПНТ із флексодруком логотипу. Зазвичай ми виконуємо весь цикл виробництва фірмової поліетиленової продукції, але для наших колег полімерних виробників, які зацікавлені в окремій послузі з нанесення друку, ми готові співпрацювати і за давальницькою схемою, але при цьому ми повинні бути впевнені як плівка, що надається нам.

Приклади виконаних нами робіт є на сайті. Крім того, ви можете скористатись спеціальною формою, яка є у нас на головній сторінці та зробити запит на отримання зразків виробів із логотипом. Ціна на пакети з флексодруком прораховується в індивідуальному порядку: для вас вона буде нижчою, ніж у конкурентів

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow