Флексодрук при виробництві пакетів

26.11.21

Флексодрук при виробництві пакетів

Пакети різних зразків з принтом і без, підкорили ринок пакувальних матеріалів своєю практичністю та невеликою вартістю. Практично витіснивши з сучасної галузі інші типи обгортки, такі як папір, картон, поліетиленова плівка стрімко набрала популярності серед виробників та продавців.

Замовити виробництво пакетів із флексодруком

Це хороша альтернатива будь-якому варіанту упаковки. Чому кульки з печаткою залишаються найвідомішою полімерною продукцією? Це з порівняльною дешевизною, універсальністю застосування, многозадачностью. Їх можна зустріти в супермаркеті, магазині та місцевому кіоску.

Виробництво пакетів з логотипом - один із головних напрямів діяльності компанії «Імпласт». Ми виготовляємо високоякісні пакети із сертифікованої сировини на власному устаткуванні за державними стандартами.

Рівень флексодруку впливає зовнішній вигляд готового виробу, його привабливість для покупця інтерес як об'єкт реклами та можливість повторного використання.

Флексодрук при виробництві пакетів - це недорогий, швидкий і надійний спосіб випуску великих тиражів товарів за короткі терміни без збільшення відсотка шлюбу.

Складний багатобарвний друк (до 4 кольорів) та автоматичний процес нанесення малюнка прискорюють виробництво у кілька разів, а швидковисихаюча фарба та спеціальна унікальна технологія дозволяють віддруковувати яскраві та насичені зображення навіть на непідготовленій, тонкій поверхні поліетилену.

Для того, щоб отримати консультацію та купити партію поліетиленових пакетів з флексодруком у нашій фірмі, зверніться за допомогою до менеджера з продажу або залишайте онлайн-заявку на сайті для зворотного дзвінка, всі телефони знаходяться у розділі «Контакти».

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow