ФІРМОВІ ПАКЕТИ З ЛОГОТИПОМ. Київ, Харків. Імпласт

26.11.21

ФІРМОВІ ПАКЕТИ З ЛОГОТИПОМ. Київ, Харків. Імпласт

Які фірмові пакети замовити для торгового магазину

Якщо ви збираєтеся відкрити власну справу, крім цікавої ідеї та економічно прорахованого бізнес-плану потрібно буде вирішити ще багато питань. Фірмовий стиль компанії відіграє важливу роль у просуванні торгової марки та її подальшого розвитку. Великі світові бренди використовують хитрі психологічні хитрощі та багатоходові маркетингові стратегії для того, щоб залишатися на плаву і заповзятливо розширювати споживчий сегмент.

Як фірмові пакети впливають на рівень продажу

Поєднання кольорів, яскраві образи і слогани, що запам'ятовуються, - ось те, що приваблює покупців. У сучасних умовах ринку складно здивувати різноманітністю асортименту чи унікальністю, тому основна роль відводиться рекламі. Керуючи думкою громадськості, можна вибудовувати позитивне ставлення до того чи іншого продукту і тим самим збільшувати продажі без особливих витрат.

Для торгових мереж чи окремих магазинчиків важливо залучити якнайбільше лояльної аудиторії, оскільки конкуренція серед цього сектора бізнесу одна з найжорсткіших.

Друк логотипів на поліетиленових пакетах – це поширене явище у світі реклами. Економічність, простота виконання та практичність застосування робить їх ефективним способом вирішальним виробничі (упаковка) та маркетингові (активне інформування) завдання.

За даними статистичних досліджень, пакети з логотипом більш ніж на 40% частіше помічаються та залишаються у пам'яті перехожих, аніж плакати чи вуличні бігборди.

Часто компанії замовляють брендовані пакети, щоб клієнти якнайбільше бачили перед собою потрібне зображення вдома, на вулицях у перехожих, у транспорті та громадських місцях. Крім того, це бюджетний спосіб зробить більш відомий ваш магазин або заклад без витрат на розповсюдження. Кожен новий покупець стає розповсюджувачем інформації про придбаний товар.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow