Фірмові пакети у Києві

26.11.21

Компанія «Імпласт» пропонує безпечну для навколишнього середовища, і одночасно привабливу полімерну упаковку - поліетиленові кульки з ручками «майка», «банан» і фасувальні в рулоні, а також фірмові пакети на замовлення за 24 години в Києві та з доставкою по Україні.

Де купити фірмові пакети у Києві за 24 години

Придбати фірмові пакети, за короткий період часу, наприклад, за 24 години здається, досить простим завданням. Але за такі стислі терміни ви повинні отримати вироби високої якості, що відповідають очікуванням клієнта та потрібним технічним характеристикам. Навіть за добу реально зробити партію брендованих пакетів з печаткою, і при цьому дотримуватись технології державного зразка.

Пакети з логотипом торгової марки збільшують впізнаваність бізнесу, привертають увагу та є гарним нагадуванням. Після шопінгу у покупця постійно залишається пакет. А, як відомо, ми часто любимо, їх збирати і складувати про запас, періодично використовуючи в побутових цілях, бо в господарстві завжди знадобиться.

Наша продукція ефектно впорається з двома головними функціями: комфортним пакувальним матеріалом для транспортування придбань, зроблених у вашому магазині, а також як додаткова реклама для презентації товару та бренду або просто подарункова обгортка.

Для здійснення покупки ви можете заповнити на нашому сайті онлайн-заявку або звернутися за допомогою до консультанта, телефони для зв'язку є у розділі «Контакти». Наші менеджери дадуть відповіді на всі питання, що цікавлять, і допоможуть з прорахунком вартості тиражу.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow