Фірмові поліетиленові пакети у Києві

26.11.21

Терміново знадобилися поліетиленові пакети у Києві? Придбати поліетиленові фірмові пакети як найкращу упаковку варто за низкою переваг, які завдяки їх хімічному складу та технічним властивостям.

Чому в Імпласт найкраще замовити поліетиленові пакети

Термінові поліетиленові пакети – практичний та незамінний пакувальний матеріал для промисловості, сфери послуг та побутового використання. Мішки застосовуються в комунальному господарстві для очищення та утилізації, фасувальні шарики для сипких круп, або для поштучної розфасовки.

Барвисті подарункові пакети з логотипом з ПВТ або ПНТ ідеально підійдуть як святкова обгортка. Чіткі яскраві картинки дозволять вам залучати нових клієнтів та підвищувати впізнаваність бренду.

Також ми випускаємо спеціальну тару, яка призначена для фасування різноманітних продуктів харчування, наприклад, для свіжого хліба чи замороженого м'яса птиці. Ще на заводі здійснюється випуск целофанової плівки для будь-якого виду діяльності.

Наша компанія спеціалізується на виробництві полімерної продукції та друку на ній у стислі терміни. Навіть найскладніші замовлення виконуються трохи більше двох тижнів. Якщо вам потрібен якісний, сертифікований товар, виготовлений за технологією, яка відповідає державним стандартам і має всю підтверджуючу документацію. Ви можете зв'язатися, для більш точного прорахунку з нашим відділом продажу та у вас з'явиться можливість отримання знижки або безкоштовної термінової доставки у Києві. На сайті є онлайн форма, де можна залишити заявку або попереднього розрахунку вашого тиражу.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow