Виготовлення пакетів з логотипом на замовлення за найкращою ціною в Україні

26.11.21

Більшість вітчизняних споживачів зацікавлені у використанні власної фірмової упаковки, яка є важливою та необхідною умовою для просування будь-якого бізнесу.

Пакети із друком логотипу ефективно рекламують торгові організації. Це особливо актуально для великих міст України, які мають велику споживчу ємність, де вашу рекламу побачить безліч споживачів.

Виготовлення та забезпечення своїх клієнтів якісними поліетиленовими пакетами з власною рекламою є з багатьох точок зору правильним кроком, оскільки споживачі матимуть надійне впакування, а ви – безкоштовний канал розповсюдження реклами для вашої компанії.

Щоб вигідно замовити пакети з логотипом, рекомендуємо звернутися на виробництво «Імпласт», що гарантує привабливі умови та широкі виробничі можливості випуску поліетиленової упаковки різних модифікацій з нанесенням друку.

Пакети з логотипом в Україні

Популярність цього виду продукції нашій країні обумовлена її ефективністю, доступністю і відмінними споживчими характеристиками. Продаючи клієнтам поліетиленові пакети для упаковки товарів, ви відразу запускаєте механізм поширення власної рекламної продукції. Але цей прийом буде працювати за умови, якщо ви матимете свої фірмові пакети з печаткою логотипу.

Популяризація бренду компанії та привернення уваги широкої аудиторії потенційних споживачів можливі, якщо пакувальна продукція матиме гідну якість.

В Україні найбільш популярними вважаються фірмові пакети на кшталт «банан» та «майка». Перший тип продукції чітко орієнтований на іміджеву складову вважається презентаційним. Другий тип кульків призначений для щоденних покупок, має максимальну місткість.

Ми випускаємо ці різновиди поліетиленових пакетів із нанесенням кольорового флексодруку, що дозволяє повністю покрити потреби наших замовників у фірмовій пакувальній продукції.

Виготовлення пакетів із логотипом

Маючи власну виробничу базу, ми забезпечуємо виконання всіх етапів виготовлення пакетів відповідно до передових технологій.

Так, наші технологи використовують лише перевірені марки сертифікованої сировини: наша продукція випускається з первинного поліетилену, без «домесів» неякісної вторинної гранули. Відповідно, упаковка виходить нешкідливою з гігієнічної точки зору, може використовуватися у прямому контакті з продуктами харчування.

Щоб надати необхідного кольору поліетиленової плівки, а відповідно і пакетів, які з неї випускаються, ми додаємо до сировинної суміші відповідні суперконцентрати.

Для активації поверхні плівкової поверхні використовують коронатори. Завдяки обробці плівки коронними електричними розрядами покращується зчеплення фарби під час друку.

Для нанесення рекламного зображення у нас використовуються флексодрукарські машини. Для порізки та запаювання плівки застосовуються спеціальні автоматичні машини – пакетні автомати.

За рахунок автоматизації виготовлення пакетів з логотипом, виконання всіх технологічних операцій у себе в цехах ціна замовлення фірмової пакувальної продукції у нас виходить мінімальною.

Замовити пакети з логотипом за найкращою ціною в Україні

"Імпласт" вибирають компанії, зацікавлені в оптовому замовленні поліетиленових пакетів з нанесенням флексодруку. Ми виграємо у конкурентів за такими важливими показниками як якість продукції, ціна, терміни виготовлення.

Працюємо в межах України: найбільша кількість замовлень у нас із Києва та Харкова. Ми не залишаємо поза увагою будь-які замовлення з регіонів. Цінова політика щодо пакетів з логотипом у нас єдина для всіх міст. Щоб дізнатися ціну на замовлення, зв'яжіться з нашими менеджерами і запитайте прорахунок. При необхідності надішлемо зразки нашої продукції.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow