Виготовлення поліетиленових пакетів на замовлення

26.11.21

Поліетиленові пакети та упаковка використовуються підприємствами та установами для продажу та надання послуг. Не можна переоцінити всю важливість упаковки, тому розглянемо докладніше, на що вона впливає і як зробити так щоб упаковка працювала на вас.

Особливості виготовлення поліетиленових пакетів

Поліетиленова плівка настільки міцно увійшла до повсякденного життя, що складно уявити, як без неї обходилися раніше. Міцні зручні та найважливіше – недорогі майки, саме такі кульочки найчастіше можна знайти у магазинах та супермаркетах.

Комфортні ручки, бічні фальці для додаткового об'єму плюс еластичний матеріал стійкий до проколів, наприклад, гострими кутами коробок або механічним пошкодженням дозволяє переносити у досить тонких пакетах великі та важкі предмети.

Як вибрати найдешевші, але якісні пакети майки? Якщо ви хочете придбати гарне, але не дороге впакування для свого бізнесу, зверніть увагу на поліметиленові пакети типу «майка». Проста компактна конструкція, можливість виробництва нестандартних розмірів різними партіями та повнокольоровий друк до 4 кольорів – пакет майка – оптимальний варіант для продажу.

Полімерні пакети – це найпоширеніший вид упакування в нашій країні. Майки вважаються найпопулярнішими і найчастіше застосовуваними пакетами. Підприємства торгівлі, громадського харчування та доставки нерідко використовують саме «майки», оскільки такий пакет найпростіший і надійніший у використанні.

Найсильніший бік виробництва Імпласт - виготовлення пакетів з логотипом

Ще ніколи замовити виготовлення поліетиленових пакетів не було так легко! Ви можете купити пакети майка у Харкові чи Києві з адресною відправкою або забрати їх у нашому офісі. Ви ще не продаєте свою продукцію у фірмових пакетах "майка"? Досить зволікати! У Харкові є найнадійніший виробник поліетиленових пакетів майка

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow