Виготовлення упаковки

26.11.21

Поліетиленова упаковка є лідером за обсягами споживання, що пояснюється її доступністю та відмінними технічними властивостями. Вона може бути найрізноманітнішою, як за складом, так і за габаритами, товщиною та міцністю. Компанія «Імпласт» готова запропонувати вам різні варіанти типової упаковки та можливість виготовлення продукції на замовлення.

Особливості виготовлення упаковки з поліетилену

Плівкова екструзія – один із найважливіших етапів для виготовлення поліетиленової упаковки. Залежно від технічних вимог замовника, технологи нашого підприємства обирають найбільш оптимальні поєднання полімерних матеріалів, які використовуються при видуві плівки.

Основними матеріалами для виготовлення упаковки є ПНТ та ПВТ. Ці два різновиди поліетилену відрізняються щільністю. Під різні ситуації обирають той чи інший тип, широко практикується використання сировинних сумішей. Наприклад, якщо основний акцент стоїть на міцності виробів, то наші технологи використовують перший різновид сировини. Якщо потрібна гладка плівка, яка буде використана для виготовлення фірмових пакетів з нанесенням друку, то один із найкращих варіантів – це ПВТ.

Поліетилен – дуже зручний матеріал, що дозволяє виготовляти з нього різноманітні різновиди продукції. У готовому вигляді упаковка може різатися та запаюватись (наприклад, поліетиленові мішки, вкладиші) або поставлятися в рулонах (рукав, напіврукав, полотно). У нас є все необхідне обладнання, яке дозволить випустити саме ту продукцію, яка вам потрібна, а наші технологи простежать за якістю та експлуатаційними характеристиками наших виробів.

Виготовлення упаковки з флексодруком

Рекомендуємо скористатися нашими виробничими можливостями щодо нанесення фірмових атрибутів на пакувальні вироби, які можуть бути випущені на замовлення. Основним способом нанесення друку на нашому підприємстві є флексографія.

Наші флексодрукарські машини наносять зображення на плівкові матеріали у рулонному вигляді. Плівка, проходячи через вали флексомашин, у заданих областях "запечатується". У результаті ви отримуєте упаковку з рекламою, що допоможе вам при реалізації вашої продукції залучити нових потенційних клієнтів для вашого бізнесу.

Природно, що така продукція буде дорожчою, натомість за рахунок реклами ви зможете отримати ще більшу вигоду. При ухваленні рішення про виготовлення упаковки з флексодруком врахуйте, який час ваші потенційні клієнти зможуть бачити рекламу на пакувальній продукції: чим вона більша, тим доцільніше буде випуск такої фірмової продукції.

Замовити виготовлення упаковки на виробництві «Імпласт»

Звернувшись до нашої компанії безпосередньо, ви зможете замовити пакувальну продукцію, яка найбільше підходитиме під ваші потреби. На відміну від інших компаній, ми можемо запропонувати не тільки типові варіанти простої поліетиленової упаковки, але й нанесення на неї логотипу, що стане джерелом додаткової реклами. Що особливо важливо: ми пропонуємо оптимальні ціни.

Для тих компаній, які зацікавлені у виготовленні упаковки, виробнича фірма «Імпласт» готова забезпечити випуск упаковки з поліетилену оптовими партіями. Ми використовуємо якісний поліетилен, маємо відповідний висновок Державної санітарно-епідеміологічної служби України та Сертифікат відповідності продукції, з якими ви можете ознайомитись на нашому сайті.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow