Як отримати максимум від пакетів для роздрібної торгівлі

26.11.21

Як отримати максимум від пакетів для роздрібної торгівлі

Пам'ятайте, що не всі повинні бути однаковими параметрами пакувальної продукції, і з нашою допомогою ви можете виготовити оптимальні для вас вироби. Індивідуальні налаштування повинні використовуватися, щоб принести користь вашому продукту, вашому маркетингу і, зрештою, вашим клієнтам.

Компанія «Імпласт» має 10-річний досвід успішної роботи з виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом для роздрібної торгівлі, тому ми допоможемо вам прийняти найкращі рішення щодо індивідуальних налаштувань, які допоможуть вам виділитися та бути незабутніми для ваших клієнтів.

Коли справа доходить до вибору конкретних параметрів замовлення, крім його загальної ціни, важливим є поняття про те, як ті чи інші параметри допоможуть вам і вашим клієнтам. Фірмові пакети з логотипом повинні мати розміри, що дозволяють покупцям та продавцям на касі легко розміщувати у них покупки клієнтів. Вибір конструкції, матеріалу та товщини виробів має забезпечувати надійну експлуатацію.

Більшість замовників одним із параметрів ставить пункт про безпеку контакту упаковки з товаром. Тому в більшості випадків ми використовуємо лише первинну сировину. Але якщо у вас технічна група товарів і ви хочете максимально знизити вартість упаковки, то ми можемо використовувати для цього добавки вторинної сировини, хоч і робимо це вкрай рідко і лише за згодою з клієнтами.

Також рекомендуємо вам подумати про закупівлю певного набору фірмових поліетиленових пакетів, які використовуються для продажу за обсягом товарів та проведення промо-акцій.

Всі ці питання важливо розглянути, перш ніж приймати рішення про те, який тип, розмір, розмір та матеріали будуть використовуватися для виготовлення поліетиленових пакетів. Робота з нашими консультантами допоможе знайти правильне рішення для вашої роздрібної торгівлі.

Вибір параметрів друку на пакети

Існують економічні та прості методи, щоб донести інформацію про вашу компанію до клієнтів відповідно до вашої маркетингової стратегії. Для цього використовується фірмовий друк на поліетиленових пакетах.

Кульки можуть бути виготовлені в різній колірній гамі, на них може бути надрукований ваш логотип і будь-яка інша інформація, яку ви хочете відобразити. Важливо, щоб ваше фірмове зображення було оригінальним, добре помітним, не перелося в процесі використання пакетів.

Оскільки у себе на виробництві використовуємо флексодрук, всі параметри зображення мають бути продумані заздалегідь до виготовлення флексоформ. Інакше вам їх потрібно замовляти повторно, що вкрай небажано. При цьому ціни потішать кожного.

Зв'яжіться з нашими менеджерами підтримки клієнтів сьогодні, щоб ми могли допомогти вам отримати максимум від пакетів для роздрібної торгівлі

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow