Кульки оптом у Києві

26.11.21

Щороку бізнес розвивається, у містах стає більше великих магазинів, супермаркетів, торгових мереж. Сфера послуг та роздрібних продажів невпинно розкручується. Кожна з цих областей потребує пакувальних матеріалів для своєї продукції. Сьогодні на ринку представлений значний вибір матеріалів та видів обгортки. Найпоширенішим засобом упаковки в Україні вважаються поліетиленові пакети з логотипом та кульки.

Брендовані кульки оптом від виробника

Будь-яка торгова мережа прагнутиме придбати якісний поліетиленовий кульок за доступною ціною в Києві. Компанія-виробник «Імпласт» пропонує широкий асортимент продукції, випущеної із сертифікованої сировини за державними стандартами.

Поліетиленова плівка високого або низького тиску – недорога та практична упаковка, популярна у виробників та продавців.

Товар характеризується технічними показниками:

  • Міцність, надійність стійкість до розривів та пошкоджень. Щільний і одночасно тонкий матеріал скорочує витрати на випуск, складування і транспортування, тому кульки дешевші за пластикові пакети.
  • Зручність у використанні, місткість, легкість, компактність, порівняно легкі.
  • Багатофункціональність, практичність полягає в тому, що вони підходять для будь-якого типу комерційної діяльності як харчової, так і легкої промисловості.

Поліетиленові пакети компактні, мають невелику вагу та розмір, їх використовують для побутових продуктів і харчових продуктів. Спеціальний склад полімеру – абсолютно не шкідливий для організму людини, тому їх безпечно застосовувати для зберігання гастрономічних продуктів. За рахунок своєї водонепроникності вони збільшують термін придатності товарів та запобігають попаданню бруду або проникненню сторонніх запахів.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow