Купити бахіли у Києві недорого

26.11.21

Навіщо вони потрібні? Якщо ви думаєте, що тільки в медичних закладах, то поспішаємо вас переконати в зворотному. Зараз часто бахіли використовують у місцях далеких від охорони здоров'я і зовсім не пов'язаних з медициною. Крім аптек, і салонів, що надають косметологічні послуги, їх застосовують у місцях з великою прохідністю людей у приміщеннях, де категорично важливо дотримуватись найсуворішої чистоти. До речі, ще їх використовують у музеях і під час проведення різних експертиз.

Плівка поліетиленова для бахіл

Щільність поліетиленової плівки для виготовлення бахіл є одним із головних факторів при виборі кінцевого виробу. Саме від полімерного полотна, його характеристик залежить якість майбутнього продукту.

Плівка поліетиленова для бахіл на перший погляд не є чимось важливим. Бахіли одноразові, та й використовують їх у приміщенні. Але це не так. На поліетиленову плівку для бахіл впливає сила тертя та досить велика вага. З огляду на ці особливості потрібно підібрати досить щільну та міцну плівку, але при цьому еластичну, оскільки бахіли безрозмірні та застосовуються для будь-якого взуття.

Виробництво здійснюється з комбінованого виду сировини: ПВД та ПНД у певному відсотковому співвідношенні. Використання вторинної сировини виконує відразу кілька важливих функцій:

  • По-перше, мала собівартість плівки відображається кінцевої вартості поліетиленових бахіл, навіть оптова покупка не буде вам дорого коштувати.
  • По-друге, повторне вживання допомагає скорочувати відходи промисловості, що дозволяє скоротити обсяги відходів. Не можна забувати про збереження довкілля.

Для того щоб досягти оптимальних експлуатаційних критеріїв, виробник використовує спеціально розроблену технологію переробки, що не відбивається на якості бахіл.

З настанням осені попит ними різко зростає вгору. Але період дощів і перших відлиг зі сльотою та брудом не єдиний час, коли потрібна поліетиленова плівка для бахіл.

Дешевизна та поширеність поліетиленової плівки для бахіл робить даний тип матеріалу доступним для покупки. При цьому варто згадати, що еластичність та міцність відіграють величезну роль у зносостійкості та практичності готової продукції.

Щоб застрахуватися від різноманітних незручностей (шлюб, невідповідність заявленим параметрам, швидке зношування) пропонуємо поліетиленову плівку для бахіл, а також готові бахили оптом від компанії-виробника Імпласт.

 

Замовити бахіли у Києві на завтра

Чому треба одягати бахіли? По-перше, дотримання санітарних норм ще ніхто не скасовував. По-друге, вони захищають взуття від забруднення, як і підлогу. Багато організацій, особливо останнім часом, все частіше стали нехтувати таким важливим чинником, як акуратність. Прості в обігу та найголовніше не дорогі поліетиленові бахіли можна придбати в будь-якому місті України з адресною доставкою, вони займають мало місця, їх легко складувати та транспортувати.

Бахили вже давно почали використовувати в установах. Ще думаєте, чи потрібно купувати бахили для свого бізнесу? Бахили мають ряд переваг:

  • Вони недорогі, тому їх можна закуповувати оптовими партіями без особливого руйнування бюджету.
  • Бахіли одноразові, це зручно та гігієнічно. Зараз навіть є спеціальні пристрої – пристрої для автоматичного надягання бахіл на взуття. Нехай навіть міцні бахіли, але після застосування всі вони йдуть на переробку.
  • Завдяки своїй економічності та компактності їх легко складувати та утилізувати.
  • Універсальні. Бахили використовуються повсюдно. Купити бахіли не складе труднощів, а користь від них очевидна.

Тепер ви знаєте, що вам терміново знадобилися бахіли. Не хочете чекати на кілька днів. Купити бахіли у Києві ви можете в компанії Імпласт. Ми надсилаємо посилку наступного дня після оплати. Для того, щоб залишити заявку, ви можете скористатись онлайн-формою на сайті або зв'язатися для швидкого відгуку з нашим менеджером з продажу. Якщо у вас залишилися питання, консультанти з радістю дадуть відповідь на них і допоможуть підібрати виріб під ваші потреби.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow