Купити поліетиленові пакети оптом

26.11.21

Для ведення ефективної торгової діяльності необхідно мати в запасі різні види упаковки. Поліетиленові пакети від «Імпласт» успішно використовуються не лише в магазинах, а й у побуті. Завдяки унікальним властивостям такі кульки є універсальною упаковкою.

При правильному виборі моделі виробів та компанії-виробника ви зможете купити оптом цю продукцію за вигідною ціною, вирішивши для себе завдання щодо забезпечення клієнтів засобами для фасування, транспортування та зберігання харчових та господарських товарів.

Відмінна риса виробництва «Імпласт» полягає в тому, що значна частина пакувальних виробів випускається у нас із печаткою логотипу та іншою рекламною інформацією.

Чому поліетиленові пакети виготовляються оптом

Специфіка роботи фабричного полімерного обладнання передбачає певний обсяг завантаження та переробки полімерних матеріалів. Верстати працюють в автоматичному режимі та з певною продуктивністю, а перехід з одного замовлення на інший до того ж потребує зміни режимів роботи. Тому менше певного обсягу продукція не випускається.

Поліетиленові пакети оптом закуповувати вигідно: за нормальних тиражів усе обладнання працює стабільно, витрати при цьому мінімальні. З цим пов'язано, що за великих обсягів замовлення ціна виходить мінімальною.

Щоб виготовити поліетиленові пакети оптом застосовуються такі полімерні матеріали:

  • ПНТ – плутанка, що шарудить, дуже міцна, але з низькою опірністю проколам і порізам. Використовується для виготовлення кульок для фасування (круп, цукру, інших продуктів харчування) та пакетів-маєчок (маленьких, середніх та великих розмірів).
  • ПВТ – гладка, стійка до розриву плівка, яка не шарудить. Є основою для виробництва фірмових пакетів банан із прорубною ручкою.

Замовляючи поліетиленові пакети оптом, будь-який замовник повинен бути впевнений, що він зробив правильний вибір виробника, який контролює свою роботу по всьому технологічному ланцюжку та відповідає за свою якість. Саме до таких компаній належить «Імпласт»: нашу продукцію дізнаються у всіх куточках України.

Поліетиленові пакети оптом на замовлення

Фірмова продукція з нанесенням друку є найбільш пріоритетною у діяльності нашого підприємства. Вона вважається рекомендованою, оскільки випускається за індивідуальними параметрами (габарити, фірмовий малюнок).

Найбільш характерні різновиди поліетиленових пакетів, які ми випускаємо оптом на замовлення – це «банан» із ПВД та «майка» з ПНД. Залежно від необхідного обсягу тиражу ми вибираємо відповідний спосіб друку. Найбільш пріоритетним для реалізації великих замовлень є флексодрук, при дрібнооптових тиражах – шовкографія.

Замовна продукція цікавіша тим, що клієнт може вибрати найбільш оптимальний для нього варіант поліетиленових пакетів і одночасно виконати нанесення своєї рекламної інформації на цих кульках. Такі вироби коштують дорожче за типові, але вигода від придбання їх очевидна.

Купити поліетиленові пакети оптом в «Імпласт»

У своїй діяльності наша компанія орієнтується на оптових замовників та на індивідуальні замовлення з нанесенням флексодруку. Наше виробництво відрізняється демократичними цінами, тому ми маємо постійних клієнтів у Києві, Харкові та Україні в цілому.

Щоб купити поліетиленові пакети на підприємстві «Імпласт», визначтеся з необхідним варіантом продукції та тиражем. Наші менеджери зорієнтують вас щодо вартості вашого замовлення та узгодять усі нюанси перед запуском у виробництво чи відвантаження зі складу.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow