Купити бахіли оптом від виробника

26.11.21

Купити бахіли оптом від виробника

Наша компанія пропонує дешево купити бахіли власного виробництва. Ми реалізуємо продукцію дрібним і великим оптом на вигідних для вас умовах.

Сучасні виробники і пропонують своїм споживачам колосальний асортимент даних поліетиленових виробів. Вони відрізняються не тільки за кольором, але і по конструкції. У нашій компанії за низькими цінами можна купити одноразові поліетиленові бахіли.

Бахіли - краще захисний засіб для гігієнічних цілей

В даний час споживачам запропонований величезний асортимент бахіл, які відрізняються між собою за розміром, кольором і матеріалом. При цьому всі вони представляють собою поліетиленові чохли, які надягають поверх взуття. Такі гігієнічні панчохи створені для вирішення гігієнічних завдань і можуть використовуватися тільки раз. Їх необхідно використовувати в закладах, де важливо підтримувати гігієнічність і чистоту. За рахунок використання бахіл вуличний пил і бруд, що залишилася на взутті, не потрапляє на підлогу. Вони актуальні для медичних установ, дитячих садів, галерей, музеїв і стоматологічних кабінетів.

Таким чином підтримується гігієнічність, оскільки вся грязь і пил, яка є на взуття відвідувачів лікарень, не залишається на підлозі. Зміна взуття або використання бахіл є елементарними гігієнічними вимогами.

В реальності досить важко сказати, чим керується адміністрація медичних установ - бажанням підтримки необхідного санітарного стану приміщень або ж прагненням отримати легкий прибуток. Необхідно сказати, що при оптовій закупівлі ціна бахіл дуже низька, але поштучна реалізація в лікарнях в рази перевищує закупівельну вартість. У використанні зацікавлені і прибиральники, які не пропускають людей без бахіл, оскільки їм доведеться менше прибирати.

Особливості виробів:

 • надійна фіксація на нозі за рахунок якісної гумки;
 • у виготовленні використовується міцний поліетилен;
 • універсальний розмір і відсутність підрозділу на правий і лівий;
 • мінімальна вага.

Все це говорить, що бахіли є оптимальним і економічним варіантом підтримки чистоти і гігієнічності в приміщеннях.

Замовлення і доставка бахіл оптом від виробника

Наш офіційний сайт дає можливість зробити замовлення на ці вироби швидко і зручно. Якщо ви не знаєте, які купити одноразові бахіли від виробника, звертайтеся до наших менеджерів. Ми з задоволенням розповімо про те чи іншому вигляді і допоможемо підібрати оптимальний варіант. Ціна бахіл від виробника безпосередньо залежить від їх виду і товщини.

Наша компанія виготовляє бахіли відповідно до стандартуів якості. В процесі виробництва дотримуються всі технології, і проводиться багатоступінчастий контроль якості. Переваги закупівлі бахіл на виробництві «Імпласт»:

 • продукція бездоганної якості;
 • зручні способи оплати - готівковий і безготівковий розрахунок;
 • хороша система знижок;
 • мінімальна вартість бахіл;
 • швидке відвантаження товару незалежно від обсягу;
 • оперативна доставка по всій країні.

Наша компанія має в своєму розпорядженні широкі виробничі потужності, тому можемо виготовляти значну кількість пар цих виробів. Таким чином, у нас замовити бахіли можна практично в необмеженій кількості.

Для зручності закупівлі бахіл ми пропонуємо кілька варіантів замовлення:

 • замовити зворотній дзвінок;
 • подзвонити за телефонами +38-044-333-82-76,+38-099-452-29-22, +38-067-482-29-22;
 • оформити заявку на сайті;
 • написати лист на e-mail:info@implast.com.ua.

Наша компанія організовує доставку бахіл оптом транспортними компаніями по всій Україні. Поставка бахіл - відноситься до числа одних з головних пріоритетів роботи нашої компанії, тому ми робимо все, щоб запропонувати вам якісні вироби за розумними цінами.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow