Купити пакети майка на сучасному виробництві

26.11.21

Купити пакети майка на сучасному виробництві

Компанія «Імпласт» давно зарекомендувало себе як надійний, відповідальний вітчизняний постачальник упаковки з поліетилену. І ми чесно можемо сказати нашим замовникам - ми не стоїмо на місці. Ми прекрасно розуміємо, що технічне оснащення виробництва - запорука якості, а значить і схвальних відгуків наших партнерів. Одним із пріоритетних напрямків нашої діяльності є виготовлення пакетів майка з логотипом замовника, простої і впізнаваної усіма поліетиленової упаковки, яка приховує в собі багато нюансів.

Популярність пакетів майка серед продавців різних товарів легко пояснюється:

  • низькою ціною;
  • широким діапазоном розмірів;
  • універсальністю;
  • хорошою вантажопідйомністю;
  • міцністю.

Ці ж характеристики роблять їх затребуваними серед покупців, які купують пакети для пакування придбаних товарів та подальшого використання у побуті.

Виготовлення пакетів майка з логотипом на виробництві «Імпласт»

Ці поліетиленові кульки можуть бути однотонним або з друком того чи іншого малюнка. Можна підібрати максимально відповідний варіант до стилістичного рішення торгової точки.

Друк на пакетах майках – це не просто яскраве вираження вашої індивідуальності, але і дуже ефективний і бюджетний спосіб проведення рекламної акції. Саме тому від якості виконання дизайну залежить відгук аудиторії і підвищення попиту до фірми. Пакети майка з друком представляють собою невелику рекламну площу, поширювану покупцями продукції. І звичайно ж, яскравий слоган, вказівка про проведення акцій або виноска про те, що йде розпродаж, приверне до себе увагу випадкових перехожих.

Виробництво пакетів майка складається з декількох етапів:

  • розробка, коригування макета;
  • виготовлення силіконових форм, якими проводиться друк;
  • виробництво поліетиленового рукава;
  • нанесення малюнка на поверхні плівки;
  • формування безпосередньо пакетів за потрібними розмірами.

Кожен з етапів йде послідовно один за одним. Наша компанія, для скорочення виробничого терміну, трохи змінює послідовність. Ми не чекаємо поки будуть виготовлені силіконові пластини, а запускаємо екструдер відразу після того як замовник визначився з макетом і розмірами виробів та сплатив вартість наших виробничих послуг. Тому до моменту готовності кліше плівка вже готова і чекає запуску на машини для друку.

Замовити пакети майка

Ця популярна пакувальна продукція випускається з різних видів поліетилену. Пакети для торгових точок і магазинів, що входять до торгівельних мереж, є сенс робити з класичного ПНТ. В будь-якому випадку наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір.

Наше виробництво випускає пакети майка з логотипом, нанесеним методом флексографічного друку, що дозволяє замовникам розмістити інформацію і символіку в 4 різних кольорах. Даний варіант відбитка показує високі експлуатаційні характеристики і яскравість кольорів. До наповнення макетів немає ніяких додаткових вимог. Чіткість при нанесенні буде як у дрібних елементів і тесту, так і у графічних образів.

Для розміщення замовлення на пакети майка з логотипом, зверніться до наших фахівців для розрахунку вартості, отримання вигідної цінової пропозиції та консультації щодо термінів виготовлення. Наші менеджери завжди раді допомогти, як, а фінансових так і технічних моментах. Якщо у вас є потреба в замовленні даної продукції, але ви сумніваєтеся в параметрах і виборі сировини, то сміливо задавайте нам свої питання.

Приймаємо заявки за електронною поштою e-mail: info@implast.com.ua або за телефонами: +38-099-452-29-22, +38-067-482-29-22.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow