Кур'єрські пакети купити оптом у виробника

26.11.21

Кур'єрські пакети купити оптом у виробника

Надання послуг з транспортування документів або товарів передбачає використання різних видів упаковки, одним з яких слід відзначити поліетиленові кур'єрські пакети. Якщо порівняти цей вид упаковки з іншими, очевидним стає його основна і важлива перевага, а саме здатність забезпечити конфіденційність і збереження вмісту. Це стало причиною популярності кур'єрських пакетів і успішності їх застосування в діяльності багатьох магазинів і служб доставки.

Кур'єрські пакети: характеристика і переваги

Серед основних переваг, якими володіють кур'єрські пакети, можна виділити наступні.

  1. Високий рівень міцності і зносостійкості. При стандартних умовах використання упаковка з щільного поліетилену не боїться вологи, стійка до забруднень. Навіть в негоду цілісність пакетів і збереження документації або товару в упаковці гарантована.
  2. Захист від сторонніх очей. Конфіденційність вмісту забезпечується за рахунок того, що поліетиленова плівка, з якої випускаються пакети, - не прозора (внутрішній шар упаковки чорний). Це має значення для тих покупців продукції інтернет-магазинів, які хотіли б зберегти таємність покупки.
  3. Можливість використання в якості інструменту реклами. Якщо підійти до оформлення пакетів творчо, то можна створити позитивне враження від компанії-постачальника: кур'єрський пакет здатний замінити навіть візитну картку.

Ще однією характеристикою, що відрізняє кур'єрські пакети, є їх придатність для нанесення зображень і тексту. За рахунок цього виконуються ще дві додаткові функції упаковки.

По-перше, це інформаційна функція: доставка документації або товару супроводжується маркуванням кожного замовлення, з присвоєнням йому індивідуального номера, який повинен чітко читатися і часто присвоюється з додержанням стандартів, прийнятих в конкретному регіоні або мережі пунктів доставки.

По-друге, виконується рекламна функція: можливість кольорового друку дозволяє здійснити брендування упаковки. Тобто вона служить своєрідним майданчиком для реклами і може бути інструментом створення певного іміджу постачальника.

Перелік сфер використання поліетиленової упаковки досить широкий. Найчастіше кур'єрське пакети оптом купуються підприємствами фінансової сфери, інтернет-магазинами, медичними установами, а також іншими організаціями, діяльність яких тісно пов'язана з необхідністю доставки документів і товарів.

Замовити кур'єрські пакети у виробника

Наша компанія подбала про те, щоб на ринку України були присутні надійні кур'єрські пакети, які відповідають високим вимогам і зберігають цінні речі в належному вигляді.

Якщо ви хочете придбати кур'єрські пакети оптом, рекомендуємо звернутися до нас. При виготовленні ми:

  • дотримуємося технології та вимоги, які пред'являються до такої упаковки;
  • забезпечуємо оптимальну міцність швів;
  • створюємо упаковку, яка при транспортуванні не деформується.

Відмінний варіант - купити кур'єрські пакети з логотипом. При бажанні можливе нанесення на зворотний бік необхідного маркування. Ця продукція оптимально підходить для логістичних операцій.

Сьогодні кур'єрські пакети оптом від виробника купують різні організації. Це інтернет-магазини, кур'єрські служби, медичні та фінансові організації, різні приватні і державні фірми.

Ми пропонуємо замовити і купити кур'єрські пакети оптом за оптимальними цінами. Наша компанія забезпечує:

  • допомогу у виборі продукції;
  • своєчасне виготовлення виробів;
  • оптимальні способи оплати, індивідуальний підхід до ціноутворення.

Якщо необхідно купити кур'єрські пакети оптом, перегляньте наш каталог і оформите замовлення. Ми гарантуємо якість упаковки і приємні ціни. Замовлення ви можете зробити он-лайн або за телефонами, вказаними на сайті.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow