Мішки поліетиленові для пелет

26.11.21

Для виробників гранул, що упаковують свій продукт для подальшого продажу, упаковка є важливою сполучною ланкою між їх продуктом, роздрібними продавцями та покупцями. Поліетиленові мішки є засобом доставки пелет до кінцевого споживача в цілості та безпеці. Окрім збереження пелет, їх фасування та контролю якості, мішки з поліетилену є зручним майданчиком для друку реклами та іншої інформації про товар.

Якщо ви шукаєте пластикову упаковку для гранул, зверніться на виробництво «Імпласт». Визнані одним з провідних виробників та постачальників поліетиленової упаковки, ми можемо запевнити вас у високій якості наших пелетних мішків.

Упаковка для пелет із поліетилену

Пелети використовуються як паливо, підстилки для тварин, а також змішуються з харчовими відходами для виробництва компосту. Перевага поліетиленових мішків для пакування цієї продукції полягає в тому, що вони забезпечують гарний захист від вологи.

Мішки для пакування дерев'яних гранул виготовляються із поліетиленових рулонних матеріалів. Вони забезпечують високу ударну в'язкість та опір розриву, чудову оброблюваність, герметичність.

Наші пелетні мішки витримують вплив жорстких зовнішніх факторів, що випробовуються при зовнішньому зберіганні, мають відмінну стійкість до проколів. Як і у випадку з будь-яким продуктом, збільшення продажів пелет є багатогранним завданням. Упаковка, безперечно, у цьому питанні може відіграти важливу роль. Тому ми надаємо виробникам пелетів такі мішки, які відповідають сучасним потребам їхніх клієнтів.

Крім того, що поліетиленові мішки забезпечують кращу безпеку та довговічність пелет, вони також відіграють важливу роль, допомагаючи торговим компаніям та компаніям-виробникам виділити свою продукцію на тлі конкурентів.

Ми можемо нанести на пелетні мішки будь-яку печатку реклами вашого бренду або інформацію про товар. За потреби мішки можуть бути різного забарвлення з різнокольоровими логотипами. Розширені можливості вибору кольору та покращення якості зображення також дозволили нам розробити глянцеві поліетиленові мішки високого класу, які виділятимуться з кращого боку на полицях супермаркету чи магазину.

Купити пелетні мішки оптом

Ми пропонуємо різні пакувальні рішення в діапазоні від невеликих пластикових пакетів для побутових споживачів до великих пакетів для промислових споживачів. Мішки зазвичай вміщують до 15 кг гранул.

Пропонуємо для наших оптових замовників широкий діапазон розмірів, які пов'язані з роботою пакувальних машин виробника гранул, а також уподобаннями покупців пелет.

За рахунок використання якісніших полімерних матеріалів ми перейшли в упаковці пелет від використання більш товстих до тонших плівок без втрати якості. Це позитивно відбивається і на їх ціні, яка є більш привабливою порівняно з іншими українськими виробниками пакувальних виробів.

Використання якісного флексодруку на активованій поліетиленовій плівці дозволяє виготовляти пелетні мішки, у яких не стирається надруковане зображення, навіть у процесі зберігання цієї продукції у вуличних умовах.

При узгодженні замовлень ми завжди консультуємося з клієнтами, щоб підібрати оптимальні параметри пелетних мішків, щоб ви отримали упаковку з необхідними експлуатаційними характеристиками та відповідною ціною.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow