Мішки та пакети для сміття

26.11.21

Міцною та зручною упаковкою є поліетиленові вироби, що випускаються фірмою «Імпласт», які використовуються нашими клієнтами для збору та винесення будь-якого сміття у вигляді харчових та побутових відходів. Закупивши у нас цю недорогу продукцію, ви забезпечите себе об'ємною одноразовою упаковкою.

Купити мішки та пакети для сміття ви можете за оптовою ціною у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі, зв'язавшись із відділом продажів «Імпласт». Пропонуємо вироби різного об'єму під стандартні відра або сміттєві контейнери. Для великогабаритних відходів передбачено поліетиленові мішки великої місткості.

Для їх виготовлення використовуємо різні матеріали (HDPE, LDPE), що мають різну щільність, міцність і еластичність. Чим товщі використовується поліетиленова плівка, тим вище їх характеристики міцності.

Мішки для сміття

Різні комунальні та будівельні компанії постійно потребують пакувальних виробів великої місткості та підвищеної міцності, щоб у них можна було розміщувати різноманітні сміття. Для вирішення таких завдань наше виробництво пропонує мішки для сміття з ПВТ, які добре протистоять проколам та порізам. Завдяки тому, що ми їх випускаємо з досить товстої плівки, вони витримують значну вагу і не лопаються.

Зазвичай у нас набувають мішки для сміття об'ємом 140-240 л. Вони одночасно справляються з великими ваговими навантаженнями, а також мають еластичність і ударостійкість. Для їх здешевлення, за бажанням замовників, може бути використане додавання вторинної гранули.

Також для наших клієнтів є опція вибору кольору поліетиленових мішків. Для нашого виробництва це завдання вирішується досить просто: до сировинної суміші додається необхідний полімерний барвник.

За статистикою, поліетиленові мішки для сміття у нас найбільше купують у Харкові, Києві та інших великих містах України, де потреба в них максимальна.

Пакети для сміття

Оптимальним обсягом цих виробів вважається 30-60 л (під відра для сміття і контейнери будинку і в офісі). Вони в основному призначені для вирішення побутових завдань: ідеально підходять під збирання та винесення побутових відходів.

Наші пакети для сміття з ПНТ розраховані на навантаження 5-10 кг, вони щільні та герметичні (утримують відходи та неприємний запах усередині). Як і у разі мішків, ми можемо запропонувати різну колірну гаму. Зазвичай наші замовники віддають перевагу виробам чорного кольору, оскільки за рахунок цього при використанні внутрішній вміст буде прихований від сторонніх очей.

Якщо вам потрібні пакети для сміття від надійного перевіреного виробника, то вам, безумовно, варто звернутися для закупівлі на наше підприємство.

Купити пакети та мішки для сміття оптом

Спеціалізована фабрика поліетиленової упаковки «Імпласт» продає різноманітні різновиди поліетиленової упаковки. В тому числі ви можете придбати у нас за низькою ціною пакети та сумки для сміття різних розмірів. Всі вироби продаються оптом тому ви можете розраховувати, що зможете її купити на найбільш вигідних умовах в Україні.

Якщо ви ще з якоїсь причини не знали про наші можливості (асортимент та цінову політику), рекомендуємо звернутися до відділу продажу, щоб наші менеджери змогли вам надати всю вичерпну інформацію.

Ми, як виробник, маємо великий потенціал з випуску різноманітних поліетиленових пакетів та мішків, що використовуються для збору сміття. При виборі виробів заздалегідь визначтеся з необхідною вам щільністю, розмірами, об'ємом («літражем»), формою. Врахуйте, що кількість пакетів та мішків у рулоні може бути різною, що безпосередньо впливає на ціну.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow