Практичні мішки поліетиленові для сміття

26.11.21

Практичні мішки поліетиленові для сміття відносяться до категорії ходових господарських товарів. Міцні, герметичні вироби характеризуються універсальністю, зручністю застосування. Щільні поліетиленові пакети відрізняються також:

 • пластичністю: гнучка структура зберігає цілісність навіть при негативних температурах, податливість забезпечує легкість зав'язування, зручність транспортування;
 • місткістю: тара забезпечує економічність утилізації відходів;
 • безпека транспортування: щільні, міцні вироби виключають потрапляння вмісту в зовнішнє середовище при перевезенні, зборі сміття;
 • підлягають вторинній переробці;
 • малу вагу, компактність: тара має малу вагу та розміри в складеному вигляді, її зручно зберігати.

Невибагливі мішки поліетиленовікупувати доцільно великою кількістю, оскільки оптом ці пакувальні вироби будуть коштувати менше. Від звичайних пакетів для сміття ці мішки відрізняються тим, що мають більший обсяг і відрізняються підвищеною міцністю і товщиною стінок.

Види мішків поліетиленових (сміттєвих)

Багатоцільова тара зазвичай виготовляється з вторинного поліетилену високого тиску товщиною від 40 до 70 мкм. Теплостійкість, висока здатність опору до розриву, деформації виробів забезпечується не тільки міцністю полотна, але і за рахунок посиленої пайки днища. Продукція, що виготовляється з вторинних гранул є продуктом, що частково вирішує проблему утилізації полімерних відходів, що не розкладаються, мінімізуючи екологічне забруднення навколишнього простору.

У поліетиленової плівки, що використовується для виготовлення цих мішків є свої переваги:

 • непроникність для води, пара;
 • гнучкість, достатня еластичність;
 • стійкість до масел, хімічних рідин.

Поліетиленові мішки для сміття розрізняються розмірами, місткістю, щільністю, вимірюваної в мікронах. Вони можуть бути чорними або кольоровими. Моделі великих параметрів виготовляються з високою щільністю, вони мають найвищий показник стійкості до механічних навантажень.

Зручні, безпечні мішки для побутового сміття універсальні в застосуванні. Вироби затребувані в:

 • медичних установах;
 • кафе, ресторанах, столових і інших підприємствах громадського харчування;
 • будівничий сфері;
 • побуті;
 • комунальному та сільському господарстві;
 • виробничій сфері.

Вони міцні, не пропускають вологу та запахи, незамінні там, де є необхідність збору, пакування з метою транспортування та утилізації різних відходів: тирси, стружки, вологих і сухих харчових відходів, рослинного сміття, листя, безпечних промислових і медичних відходів і т.п. Гігієнічна багатоцільова тара призначена для ручного збору, а також зручна в якості вкладиша контейнерів, урн. Вона забезпечує акуратний збір сміття, позбавляє від необхідності чищення основних ємностей.

Завдяки великій місткості поліетиленових мішків ви зможете упакувати сміття і викинути його, витративши мінімум коштів, сил і часу.

Де купити мішки поліетиленові

Компанія «Імпласт» пропонує продукцію перевіреної якості оптом з доставкою по Україні. Відвантаження товару здійснюється зі складу. На складі є певний запас товару. Щоб купити мішки для сміття вигідно, замовляйте оптові партії. Ми передбачаємо знижки та спеціальні умови для великих оптових покупців.

При виборі орієнтуйтеся на власні завдання, розміри і характеристики тари, вартість. Телефонуйте, пишіть нам, щоб замовити ходовий товар за конкурентними цінами, отримати компетентну консультацію щодо вибору виробів стосовно конкретної ситуації.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow