Сміттєві пакети в рулоні

26.11.21

Сміттєві пакети в рулоні

Для оптових українських покупців ми пропонуємо першокласні пакети для сміття в рулоні, які зручні у використанні, стійкі до розривів та довговічні. Цей різновид поліетиленових кульків забезпечує надійний з санітарної точки зору спосіб збирання та утилізації сміття, який використовується в Україні повсюдно. Особливо доречно їх використовувати для збирання мокрого чи брудного сміття у вигляді харчових відходів, а також для випадків, коли сміття має неприємний запах. Крім того, вони мають величезний попит в офісних центрах, готельному бізнесі та медичному секторі.

Компанія «Імпласт» - відомий виробник та постачальник сміттєвих пакетів у рулоні для українських споживачів. Рекомендуємо купити їх у нас оптом за низькою ціною в достатньому асортименті прямо зі складу.

Переваги сміттєвих пакетів у рулоні

Проводячи аналіз використання різних способів збирання різних відходів, можна відзначити, що пакети для сміття в даний час є найбільш ходовими та практично безальтернативними пакувальними виробами, які найчастіше використовуються в офісах, побутових умовах, на складах, у парках та ін. Вони можуть мати різну Місткість, витримують великі навантаження. Міцний та еластичний пластиковий матеріал забезпечує достатню міцність та при необхідності стійкість до проколів. Споживачі можуть набити ці пакети вгору і ніколи не турбуватися про розрив або появу витоків.

Будь-який смітник має зіркоподібну складку, що означає, що пластик був акуратно складний і укріплений, так що він може розширюватися, щоб вмістити максимальну кількість різних відходів.

Сміттєві пакети пакуються нами в рулони для компактного зберігання та легкого відриву. Для цього виконується спеціальна перфорація, що полегшує цей процес. Наші пакети для сміття відповідають стандартним розмірам відер, побутових баків або контейнерів для сміття. Завдяки використанню наших гнучких пластикових виробів у належному санітарному стані підтримуються ці ємності, призначені для збору сміття.

Кульки легко витягуються з ємностей, викидаються в накопичувальні контейнери і далі вивозяться на звалища. Такий спосіб є дуже простим та маловитратним.

Замовити сміттєві пакети в рулоні оптом у виробника

Виробництво "Імпласт" випускає поліетиленові пакети для сміття різних розмірів. Ви можете купити їх у нас великим чи дрібним оптом. Продукція завжди є у нас на складі. Для компаній, що займаються дистрибуцією пакувальних виробів дуже вигідно робити закупівлі саме у нас, оскільки ми даємо оптові ціни, можемо запропонувати сміттєві пакети в асортименті, а крім того, ви можете зробити одночасно закупівлю та інших популярних поліетиленових кульків.

Ми можемо забезпечити вас продукцією, що має різну місткість, включаючи постачання сміттєвих мішків. Кількість кульків у рулоні залежить від їх розмірів: чим більше, тим менше штук намотується в рулон. Ми можемо на ваше бажання регулювати цю опцію. При замовленні оптом ця продукція вийде вам значно дешевше.

У вас є чудова можливість купити пакети для сміття в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові та будь-якому іншому місті України. Основними нашими замовниками є торгові мережі, магазини, офісні центри, підприємці, які перепродують нашу продукцію. Найкращі ціни, гарантія якості та швидка доставка по Україні – ці параметри, безумовно, зацікавлять будь-якого замовника, який цікавиться цією продукцією.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow